W sieci pojawiły się informacje o śmierci DMX. Manager rapera wydał oświadczenie

"Pozwólcie rodzinie odpocząć przynajmniej przez jedną noc"


2021.04.09

opublikował:

W sieci pojawiły się informacje o śmierci DMX. Manager rapera wydał oświadczenie

Steve Rifkind, manager i przyjaciel DMX’a opublikował w sieci film, w którym prosi internautów i nierozpowszechnianie plotek o śmierci rapera.

– To prawda, że DMX jest podłączony do aparatury podtrzymującej życie, ale nadal żyje. Fałszywe plotki nikomu nie pomagają w tej trudnej sytuacji. Dajcie rodzinie odpocząć przynajmniej przez jedną noc. Jutro rodzina wyda oświadczenie na temat stanu zdrowia raper – powiedział Rifkind w nagraniu, które możecie obejrzeć poniżej.

SPRAWDŹ TAKŻE: Bardzo złe wieści dla fanów DMX’a. Wyniki przeprowadzonych testów nie napawają optymizmem

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Steven J. Rifkind (@steverifkind)

Hashtag #RIPDMX zaczął zyskiwać popularność w Stanach Zjednoczonych, a internauci zaczęli składać hołd raperowi po tym, jak aktorka i przyjaciółka DMX’a Luenell, opublikowała wiadomość na Instagramie, która sugerowała, że DMX nie żyje:

– To koniec. Mojego przyjaciela nie ma. Szybuj z ptakami. Dołącz do najlepszych, którzy kiedykolwiek to zrobili. RIP …… DMX – napisała Luenell.

Luenell po jakimś czasie usunęła post i wyjaśniła, że została źle zrozumiana. Po doniesieniach o braku aktywności mózgu DMX postanowiła się ona pożegnać z przyjacielem, bo dla niej oznaczało to, że rapera nie ma już z nami:

– Kiedy twój duch odchodzi, a twój organ cię zawodzi, ciało staje się tylko skorupą. Człowiek zostaje w ramionach Pana. To jest to, co nazywam „ja”. Przepraszam wszystkich – napisał Luenell.

Polecane

Share This