W szpitalu, w którym urodził się Solar pojawiła się karetka z logiem SBM


2021.02.16

opublikował:

W szpitalu, w którym urodził się Solar pojawiła się karetka z logiem SBM

Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu podczas gali Bestsellerów Empiku #Ho16Challange2 zostało uznane za wydarzenie roku 2020. Na swoim Instagramie Solar jeszcze raz podziękował za to wyróżnienie i zdradził ostatnie szczegóły dotyczące pomocy służbie zdrowia, udzielonej dzięki funduszom zebranym podczas akcji.

– Witam społeczność internetu! Dziękuję bardzo za wyróżnienie @empikcom Przy okazji mam ostatnią informację o #hot16challenge2, która nie została dotychczas opublikowana. 7 karetek rozjechało się po całej Polsce, w tym dla mnie totalnie wyjątkowa – bo jedyna z logiem SBM, trafiła do Szpitala Bielańskiego w Warszawie, w którym przyszło mi się urodzić, a w późniejszym czasie mi i kilku moim bliskim uratowano tam życie. Jestem dumny i wzruszony. 16x Dziękuję 🖤

SPRAWDŹ TAKŻE: Solar i Quebonafide pod lodem. „Dzisiaj Blue Monday? Nie dla nas, zdecydowanie”

Po pięciu miesiącach od inauguracji Solar oficjalnie kończy i podsumowuje Hot 16 Challenge 2. Raper opublikował nagranie, w którym obok informacji dotyczących zbiórki, zdradza, że 30 października ukaże się nowy krążek Beteo. W okolicznościowym kawałku odnoszącym się do klasycznego już „Z ostatniej ławki” pojawia się także Białas.

Pod koniec poniższego wideo dowiadujemy się, na co przeznaczono zebraną kwotę 3 681 853,89 złotych, będącą efektem wpłat 95 057 osób. Oto lista rzeczy kupionych dzięki Waszemu wsparciu Hot 16 Challenge 2:

– 7 karetek,
– 7 urządzeń do dezynfekcji NOCOWALL,
– 208 500 rękawiczek,
– 5 740 przyłbic,
– 62 545 maseczek,
– 4 127 kombinezonów,

OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez CGM.PL (@cgm.pl)

Polecane


Share This