Waldemar Kasta: „Dokonało się… wracam”


2014.10.14

opublikował:

Waldemar Kasta: „Dokonało się… wracam”

Stało się, Waldemar Kasta wraca z rapowej emerytury. Zaledwie kilka tygodni temu artysta deklarował, że jego rozbrat z hip-hopem nie music być ostateczny. Będę na emeryturze, dopóki nie wrócę – powiedział w rozmowie z Krzysztofem Kopczyńskim z Telewizji Politechniki Wrocławskiej Styk.

Niemal równolegle z publikacją wywiadu w sieci pojawiła się bardzo dobrze przyjęta zwrotka nagrana w ramach #Hot16Challenge . Teraz Kasta robi oficjalnie deklaruje, że wraca do rapowania. Chciałem się publicznie przyznać, że dziś (i niestety nie po raz pierwszy) znów się popłakałem czytając Wasze (jak zawsze ważne dla mnie wpisy) – napisał na swoim fanpage`u artysta. Wy jesteście moją rodziną. Postanowiłem odpowiedzieć na Wasze wezwania (niezależnie czy wmówią mi marketing czy zwykły patos) (…) Bardzo za Wami tęsknię i wsłuchuję się w Wasze opinie jak w modlitwę – dodał.

Skoro w ostatnich wywiadach mówiłem, że sam już nie będę finansował swojej rapowej egzystencji – znaleźli się natychmiast mecenasi i ludzie, którzy zwyczajnie chcą sfinansować mój powrót. Oznacza to tylko jedno – dla hejtów będę hipokrytą, bo wrócę dla pieniędzy, ale skoro już je mam – to niewrócenie to hipokryzja wobec siebie – napisał raper.

Jeszcze kilkanaście miesięcy temu Kasta deklarował, że ostatecznym rozbratem z rapowaniem będzie jego gościnna zwrotka nagrana na płytę Donatana i Cleo. Dziś już wiemy, że nie. Przygoda trwa dalej. Jeśli Ciebie albo Ciebie naprawdę cieszy to co czytasz i poprawi Ci to humor, to wiedz, że to dzięki Tobie i dla Ciebie. Tak więc dokonało się… wracam – kończy artysta.

Polecane

Share This