Waldemar Kasta padł ofiarą hakerów


2020.12.26

opublikował:

Waldemar Kasta padł ofiarą hakerów

fot. P. Tarasewicz / CGM.PL

– Wybaczcie ale atak chińskich hakerów pozbawił mnie naszego fanowskiego komunikatora. Swoją drogą nie tylko nie odpowiadam za treści następujące po życzeniach do Was ale również szukam kogoś kto pomoże mi zabezpieczyć się nieco na przyszłość w zakresie kontroli nad fanpage’m – napisał na swoim prywatnym Facebooku Waldek.

Na jego fanowskim koncie rzeczywiście zaczęły pojawiać się dziwne filmiki, pokazujące m.in. „proces odlewania belek betonowych” czy „niesamowite życie kobiet na budowie”

W kolejnym poście na koncie prywatnym raper szuka kogoś, kto mógłby pomóc z odzyskaniu fanpage’a.

– Czy ktoś z moich znajomych potrafi zawodowo odzyskać skradzione konto fb – i kurwa darujcie wpisy w stylu że „shakowali ci konto” ??!! Potrzebuje pomocy i kompleksowej obsługi – wiem są święta ale nie umiem się pogodzić z tym że ktoś w moim imieniu publikuje jakieś gówno i nie wiadomo nawet czy odzyskam fanpage – także nie jestem w nastroju do żartów…

Prośba bobardujcie fanpage zgłoszeniami – może w końcu algorytm choć zadziała ?! Ukradziono mi tożsamość w kontakcie z fanami i zaraz będzie tam pewnie reklamował chińską taniochę albo gorzej... – napisał Kasta.

Polecane


Share This