Waldemar Kasta poprowadzi Hip Hop Prusice


2014.06.05

opublikował:

Waldemar Kasta poprowadzi Hip Hop Prusice

Peja, Donguralsko i Bisz to pierwsi potwierdzeni artyści tegorocznej edycji festiwalu hip-hopowego w Prusicach koło Wrocławia. Wiemy już, że dołączą do nich Rover, Trzeci Wymiar i Zeus Festiwal poprowadzi Waldemar Kasta. Poprzednia edycja organizowanego w Prusicach Hip Hop Festiwalu okazała się dużym sukcesem. Organizatorzy poszli za ciosem i już 20 czerwca zapraszają na drugą odsłonę imprezy.

Wszystkiego ma być więcej, wszystko ma być lepsze, a ludzie po festiwalu mają być jeszcze bardziej zadowoleni, niż w zeszłym roku i z jeszcze większą niecierpliwością czekać na kolejną edycję Prusice Hip Hop Festiwal – mówi Paweł Grzyb, organizator imprezy. Poza postawieniem na pierwszą ligę polskich wykonawców muzyki hip-hop, planujemy bardziej urozmaicić wydarzenie dodatkowe podczas festiwalu. Chcemy, aby Prusice tego dnia żyły Hip Hopem, nawet w miejscach, gdzie nie będzie widać głównej sceny. Planujemy m.in.: pokazy tańca Hip Hop oraz konkurs graffiti – dodaje.

{sklep-cgm}

Prusice Hip Hop Festiwal jest unikatowym wydarzeniem muzycznym w całej Polsce, bardzo mało jest podobnych imprez organizowanych na taką skalę, z takimi gwiazdami i bezpłatnych. Podczas festiwalu zostanie uruchomiona, jak w zeszłym roku, specjalna linia autobusowa.

Na ukończeniu jest także teledysk festiwalowy – mówi Piotr Bartosik, organizator. Bit stworzył DJ Creon, natomiast zwrotkę dali Pih, Onar i Kajman. Za mastering odpowiada Tomasz Puzzel. Za scenariusz i koordynacje nad projektem odpowiadam ja, natomiast realizacje filmową przeprowadza Radosław Pawełczak. Efekt tej kolaboracji wkrótce.

Polecane

Share This