Waldemar Kasta wraca do rapu i zapowiada współpracę z wieloma popularnymi raperami młodego pokolenia


2020.08.31

opublikował:

Waldemar Kasta wraca do rapu i zapowiada współpracę z wieloma popularnymi raperami młodego pokolenia

foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Na facebookowym profilu Waldka pojawił się dziś wpis, w którym Kasta zapowiada koniec emerytury.

– No dobra – koniec wakacji i pora na ogłoszenia ! Zacznę od wiadomości która mam nadzieję ucieszy moich sympatyków i fanów – nagrywam hip hopowy album ! . Zanim spytacie po co ? I komu to potrzebne ?( choć dostaje mnóstwo wsparcia i wiadomości bym wręcz powracał ) – otóż to nie będzie powrót jakiego się spodziewacie .

Gra od lat ma nowych reprezentantów a młodzież nowych idoli – w wywiadach wielokrotnie podkreślałem że taka jest kolej rzeczy i nie ma w tym nic dziwnego ( dlaczego młodzież miała by pamiętać takich jak ja skoro jestem w wieku ich rodziców 🙂 i nie nagrywam od lat nic poza kilkoma gościnnymi zwrotkami ) .

Zawsze uważałem że ta muzyka ma łączyć miast dzielić i tak też będzie tym razem . Na płycie znajdą się producenci i rapperzy których o współprace ze mną się nie podejrzewa . Ja nie mam ambicji nic nikomu udowadniać – zatem boom bapu dla 40+ nie będzie zbyt dużo ( choć kilku staruchów w tą ostatnią drogę mam nadzieje że mnie również odprowadzi). Zamiast concept albumu – dużo zabawy i prób łączenia światów które niejako uważamy za równoległe – boli mnie bowiem poziom hipokryzji w grze oraz bawi mnie kontrowersja i imputowanie „stania na straży” 🙂 . Będzie mam nadzieję wielu popularnych dziś twórców oraz featów nie mniej zaskakujących niż ten z Tymkiem ( brachu powtórzmy to ! tylko koniecznie jeszcze bardziej wsadźmy kij w mrowisko 🙂 ) . Info jest potwierdzone a kawałki już powstają – mam nadzieję że pod koniec roku zdradzę Wam już więcej szczegółów i trochę muzyki .

Chciałbym wyprodukować też taki pożegnalny „obwoźny” minifestiwal by zaprezentować Wam kawałki z zaproszonymi artystami oraz ostatecznie się pożegnać ze sceną i z Wami .Emerytura trwała 10 lat i wiem że przede mną niełatwe zadanie przypomnienia się ale mam nadzieję że zarówno nowe gwiazdy jak i Wy słuchacze dopiszecie w tej mojej ostatniej hip hopowej drodze odprowadzając mnie i licznie wspierając pożegnalną trasę – poza tym wiele lat temu dałem słowo – cieszę się że ostatecznie będę go mógł dotrzymać ! Stay tuned! – napisał Waldek.

No dobra – koniec wakacji i pora na ogłoszenia ! Zacznę od wiadomości która mam nadzieję ucieszy moich sympatyków i…

Opublikowany przez Kastę Waldemar Poniedziałek, 31 sierpnia 2020

Polecane

Share This