Walentynkowy Sobota śpiewa pod balkonem – ukochana komentuje: „Kocham cię, ale twoje piosenki jeszcze nigdy mi nie posprzątały chaty”


2021.02.14

opublikował:

Walentynkowy Sobota śpiewa pod balkonem – ukochana komentuje: „Kocham cię, ale twoje piosenki jeszcze nigdy mi nie posprzątały chaty”

Sposobów na wyrażenie swoich uczuć wobec drugiej połowy jest mnóstwo. Sobota wybrał jeden z tych romantycznych i postanowił wyznać uwielbienie wobec swojej partnerki, wykonując love song pod jej balkonem. I żeby było romantyczniej, towarzyszył mu Jakub Strycharczyk grający na skrzypkach. „Walentynkowa piosenka pod balkonem” nie zrobiła chyba zamierzonego wrażenia na partnerce Soboty, która skomentowała występ krótko i dosadnie:

– Kocham Ciebie ale jeszcze żadna twoja piosenka nie posprzątała mi chaty i nie wyprowadziła mi psów. Także Kuba z psami, a Michał chatę posprzątać – słyszymy zza kardu:-)

Przypomnijmy, że kilka dni temu do sieci trafił numer „Martwy ciąg” skierowany do Jongmena. Ewidentnie tego kawałka nie możemy nazwać walentynkowym. Numer jest na tyle kontrowersyjny, że jak przyznał sam Sobota, YouTube z nim walczy i tnie jego zasięgi.

„Martwy ciąg (Pro Bono)” to – podobnie jak cała nadchodząca płyta Soboty „Homo Sum” – kawałek adresowany do Jongmena. Szczecinianin dissuje w nim przeciwnika, nawijając w pierwszej zwrotce „Gdybyś mógł odwołać to, chętnie byś to zrobił, co? / Teraz już nie można, bo za daleko poszło zło / Mleko się rozlało, pobite gary, rozbite szkło / Ja tu ugram złoto, tobie pozostanie robić tło”. W refrenie kawałka szczecinian wykrzykuje: „Nie p***olę się już z tobą, dla nas jesteś zwykłą c***ą”.

Nowy album Soboty trafi do sklepów 5 marca. Dwa dni wcześniej ma ruszyć wysyłka preorderów, które można już zamawiać tutaj. Na płycie znajdzie się 13 tracków, w tym intro, outro oraz jeden skit.

Sobota – „Homo Sum” – tracklista:
1. Intro
2. 6 rano II
3. Dzień sądu (Prokuratura 19.07.2019r.)
4. Jestem gangsta raperem
5. Wystawka
6. SKIT
7. Wyjaśnienia (Prokuratura 05.03.2020r.)
8. Jak nie wiadomo o co chodzi (Koperkowa 10.03.2020r.)
9. Dzień za dniem
10. Morda nie szklanka
11. Jerychońska (Rachab)
12. Martwy ciąg (Pro Bono)
13. OUTRO

 

OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez CGM.PL (@cgm.pl)

Polecane


Share This