WaluśKraksaKryzys promuje „Atak” nowym klipem


2022.01.21

opublikował:

WaluśKraksaKryzys promuje „Atak” nowym klipem

fot. P. Tarasewicz

Piąty singiel i – jeśli nie liczyć lyric video do tytułowego utwory z płyty „Atak” – czwarty klip promujący album, tym razem do utworu „To co między nami”. Twórcą obrazu jest Tomasz Stenzel, który wraz z Alicją Szrajer, odpowiadał za koncepcję, scenariusz, reżyserię i montaż oraz produkcję.

Tomek, znając nasze plany, sam zgłosił się pomysłem na teledysk. My znaliśmy jego wcześniejsze prace i… to byłoby na tyle – śmieje się Waluś KK. – W jego wizji nie ma oczywistości, kopiowania tekstu jeden do jednego. Jest za to sporo mocnych alegorii i atrakcyjna interpretacja utworu. Mój wkład, to tylko te ukochane lody z dzieciństwa… Wszystkie brawa dla Tomka i lego ludzi.

Płyta „Atak” – formalny debiut WaluśKraksaKryzys – ukazała się w kwietniu 2021 roku i przyniosła artyście spore uznanie na rockowo-alternatywnej scenie, sukcesy na listach przebojów oraz „okładki” tematycznych playlist w serwisach streamingowych. Otworzyła drogę na sceny największych festiwali i zaowocowała gradem wyróżnień w najważniejszych podsumowaniach 2021 roku.

W grudniu ubiegłego roku, dokładnie w rok po premierze pierwszego singla z albumu „Atak”, utworu „Tuż przed północą” z gościnnym udziałem Króla” na youtube’owym kanale Mystic Production pojawiły się jego dwa bardzo twórcze i śmiałe remiksy w autorstwa Yantimera.

WaluśKraksaKryzys w związku z planami na 2022 r. zamierza nieco zwolnić tempo, ale to nie dotyczy koncertowania, bo to jego naturalne środowisko. Najbliższa okazja już podczas najbliższego Finału WOŚP, gdzie artysta z zespołem pojawi się najpierw w sobotę w Żyrardowie, a potem w niedzielę pod Pałacem Kultury i w studio TV.

Tymczasem zobaczcie nowe wideo Walusia.

Polecane

Share This