„WAP” Cardi B i Megan Thee Stallion nie powalczy o Grammy?


2020.10.13

opublikował:

„WAP” Cardi B i Megan Thee Stallion nie powalczy o Grammy?

Jak donosi Pitchfork jeden z największych hitów tego lata – „WAP” prawdopodobnie nie powalczy o tegoroczną nagrodę Grammy. Jak się okazuje, zgłoszenia Grammy 2021 obejmują okres od 1 września 2019 do 31 sierpnie 2020. „WAP” miało swoją premierę 7 sierpnia, co oznacza, że będzie mogło brać udział w wyścigu o najważniejszą nagrodę muzyczną dopiero w przyszłym roku.

Przypomnijmy, że „WAP” osiągnął najlepsze w historii wyniki streamingu w pierwszym tygodniu od premiery zarówno w USA jak i w Wielkiej Brytanii.

Grammy 2021 odbędą się 31 stycznia, Jak zapowiadają organizatorzy gala odbędzie się na sto procent.

– Czy to deszcz czy słońce, czy szczepionka na COVID 19 czy też nie, Grammy na pewno się odbędzie – pisali w niedawnym komunikacie organizatorzy.

– Ponieważ impreza odbędzie się dopiero za jakiś czas, na razie nie wiemy jaką formę przyjmie – czy będzie z publiką czy też nie? Z czerwonym dywanem czy bez niego? To wszytko okaże się bliżej daty samej ceremonii. Jak wszyscy wiemy zdrowie i bezpieczeństwo artystów, gości i ekipy, zawsze jest u nas na pierwszym planie – tłumaczyli producenci gali.

Do dziś „WAP” na YouTube odtworzono ponad 247 milionów razy.

Polecane

Share This