Warga i Fabijański kończą swój udawany beef w łóżku i wyjaśniają, co chcieli nim przekazać


2021.11.04

opublikował:

Warga i Fabijański kończą swój udawany beef w łóżku i wyjaśniają, co chcieli nim przekazać

fot. kadr z wideo

Ostatnie dni przyniosły wyreżyserowany konflikt Fabijańskiego i Wargi. Twórcy najpierw pokłócili się o emisję odcinka Z Dvpy z udziałem Sebastiana, potem wymienili się dissami. Wydawało nam się, że dla wszystkich od początku jasnym jest, że to nie jest prawdziwa spina, ale okazuje się, że ktoś jednak dał się nabrać. Taki wniosek można przynajmniej wysnuć z nowego odcinka Z Dvpy, w którym Maciek i Sebastian prowadzą widzów przez swój „konflikt”, czytając m.in. hejterskie komentarze na swój temat, które pojawiły się w ostatnich dniach (35. minuta poniższego wideo).

Twórcy podkreślają, że zorganizowali akcję, by pokazać szkodliwe działania mediów, które rzucają się na sensację, nie weryfikując informacji. Patrząc po niektórych nagłówkach z ostatnich dni faktycznie okazuje się, że nie brakowało redakcji biorących sytuację na poważnie.

Cały dochód z wyświetleń odcinków Z Dvpy z Sebastianem oraz dissów twórcy przekazują na fundację Rak’n’Roll, więc jeśli nie sprawdziliście jeszcze tych materiałów lub chcecie je sobie odtworzyć raz jeszcze, jest ku temu doskonała okazja. Warga przyznaje, ze z racji na wulgarny język tych produkcji nie spodziewa się szałowej kwoty, dlatego deklaruje, że wspólnie z Fabijańskim wpłacą pieniądza na rzecz fundacji i Was zachęcają do tego samego.

Polecane

Share This