Warga komentuje nominacje do płyty dekady na gali Popkillerów


2020.10.07

opublikował:

Warga komentuje nominacje do płyty dekady na gali Popkillerów

Foto: P. Tarasewicz / CGMCreativeStudio

Na kanale Popkillera pojawiła się rozmowa Yurkosky’ego z Wargą przeprowadzona w trakcie niedawnej gali Popkillerów. Panowie spotkali się, zanim jeszcze poznaliśmy zwycięzców w kategorii płyta dekady zarówno w opinii gremium jak i publiczności. Statuetkę za głosy czytelników Popkillera otrzymał Quebonafide za „Egzotykę”, natomiast nagroda gremium trafiła do Bisza, którego doceniono za „Wilka chodnikowego”.

Wśród nominowanych obok Bisza znaleźli się jeszcze Łona i Webber z krążkiem „Cztery i pół”, Rasmentalism z „Za młodymi na Heroda”, Sokół z solowym „Wojtkiem Sokołem”, Taco Hemingway z „Trójkątem warszawskim”, Ten Typ Mes z „Trzeba było zostać dresiarzem” oraz PRO8L3M z podziemnym klasykiem „Art Brut”. Warga niezwykle ceni „Wilka chodnikowego”, ale jego zdaniem to właśnie „Art Brut” powinien zostać płytą dekady.

Sprawdź też: Paluch komentuje przyznanie Biszowi statuetki dla płyty dekady

PRO8L3M zrobił małą rewolucję, romansując z latami 80. i z tymi dziwnymi brzmieniami. Steez pokazał niesamowitą klasę, Oskar pokazał niesamowitą klasę blokersa, potrafiącego napierdalać poezją. Uważam, że to najbardziej wybija w tym wszystkim i najbardziej zasługuje na płytę dekady – skomentował autor „Pół serio”.

Polecane

Share This