Warga parodiuje przebój Ekipy


2021.03.17

opublikował:

Warga parodiuje przebój Ekipy

fot. YouTube

Nieco ponad tydzień po premierze „3kipa”, singiel zapowiadający płytę Ekipy ma już blisko 18 mln wyświetleń na YouTube i nie opuszcza pierwszego miejsca karty Na czasie. Gigantyczna popularność teledysku Friza i jego kompanów sprawia, że materiał staje się atrakcyjną bazą do parodii. Swoją wersję zaprezentował już Warga, zastępując Ekipę Epiką.

Wiesz, po co jest ten klip? Nikt nie wie po co i nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz, co robi ten klip? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa To jest klip na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tym klipem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie – mówimy – to jest nasze, przez nas wykonane, i to nie jest nasze ostatnie słowo! I nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest klip społeczny, w oparciu o sześć instytucji, który sobie zgnije, do jesieni na świeżym powietrzu. I co się wtedy zrobi? Protokół zniszczenia. Zapamiętaj: Prawdziwe pieniądze zarabia się na drogich, zezłomowanych klipach

Mam nadzieję, że rzuciłem wam trochę światła na bazę powstania tej parodii klipu Ekipy. W przeciwieństwie do tamtego klipu – tu jest dużo treści i w pewnym sensie wytłumaczenie fabuły zakończenia pierwszego sezonu. Czy Epika wróci? To zależy tylko od ciebie – komentował przy okazji premiery Warga, podkreślając, że pozdrawia zarówno Friza jak i całą Ekipę.

Album „Sezon 3” Ekipy można już zamawiać w preorderze. Wydawnictwo trafi do rąk fanów w czerwcu. Przy produkcji płyty brali udział m.in. B.R.O, Cleo, Donatan i Jacek „Jacuś” Pala. Wersja preorderowa będzie bogatsza od sklepowej

Sprawdź także: Jak wygląda współpraca Natalii Szroeder i Quebonafide? „Muzycznie ja jestem lepsza”

Jeśli nie widzieliście jeszcze oryginalnej wersji, warto nadrobić ją teraz.

Parodia klipu Ekipy nie jest oczywiście pierwszą przygotowaną przez Wargę. Twórca ma na koncie popularny wśród swoich widzów cykl dosłownych parodii. Niedawno prezentował w nim własną interpretację „Kocham” Cleo. Artystka zapoznała się z parodią Wargi i zaaprobowała ją. – Tej wersji trzeba posłuchać – zachęcała w mediach społecznościowych wokalistka.

Polecane

Share This