WARGA: „To co Liroy odjeb*ł z Korwinem i narodowcami, to jest przykre”

Warga o Popku i Liroy'u, czyli o raperach - politykach


2019.04.12

opublikował:

WARGA: „To co Liroy odjeb*ł z Korwinem i narodowcami, to jest przykre”

Foto: P. Tarasewicz

20 maja do sklepów trafi debiutancki album Wargi, youtubera znanego z kanały „Z dupy”. W związku z tym, rapujący youtuber był gościem Artura Rawicza w jego cyklu wywiadów 1 na 1. Przy okazji tak zdystansowanego do siebie gościa nie mogło oczywiście zabraknąć „Najgorszych pytań”🙂 Jedno z pytań dotyczyło Popka początkującego polityka, inne Liroya – już poważnego polityka.

Czy sądzisz, że Popek sprawdzi się na arenie politycznej?

„Skoro Donald Trump się sprawdził, to nie da się nie sprawdzić na arenie politycznej. Tylko, że Popek to jest taki sezonowiec. I w rapie i w mma i w polityce”

A za co szanujesz posła Liroya?

„Piotr Marca szanuje bardzo za otwartość umysłu. Za to, że się naprawdę angażuje i za to, że potrafi freestyle’ować w sejmie”.

A co Wardze nie podoba się w karierze politycznej Liroya? Sprawdźcie w poniższym materiale video.

Warga – Pół Serio

Back to roots? Debiutancki rap-album Wargi to oldschool zahaczający o lata 2000-2003, z płynącym nowojorskim lub kalifornijskim bitem, co świadczy o przywiązaniu rapera do tradycji hip-hopu. Na krążku nie zabrakło jednak i nowoszkolnych, autotune’owych perełek, co z kolei ma prezentować otwarte podejście Wargi do świeżych rozwiązań w rapie.

Płyta nazywa się “Pól Serio”, bo – jak mówi artysta – nigdy nie jest w pełni poważny. Mimo tego, płyta nie jest robiona pół żartem, dlatego w tytule widnieje tylko jeden człon znanego powiedzenia.

Za wszystkie bity odpowiada TastyDope z TastyBeats, a za mix i mastering Nerwus. Skrecze i cuty ukręcił BlackBeltGreg, a niektóre refreny i jeden wspólny numer nagrany został wraz z żoną rapera – MishOn. Na płycie znajdzie się 17 kompozycji.

Polecane