Warga: „W 90% wypadków rapujący youtuberzy nie powinni kur*a rapować”


2019.04.14

opublikował:

Warga: „W 90% wypadków rapujący youtuberzy nie powinni kur*a rapować”

Foto: P. Tarasewicz / CGMCreativeStudio

20 maja do sklepów trafi debiutancki album Wargi, YouTubera znanego z kanały “Z dupy”. W związku z tym, twórca był gościem Artura Rawicza w jego cyklu wywiadów 1 NA 1. Przy okazji tak zdystansowanego do siebie gościa nie mogło oczywiście zabraknąć Najgorszych Pytań. Życzymy miłej zabawy!

Warga – Pół Serio

Back to roots? Debiutancki rap-album Wargi to oldschool zahaczający o lata 2000-2003, z płynącym nowojorskim lub kalifornijskim bitem, co świadczy o przywiązaniu rapera do tradycji hip-hopu. Na krążku nie zabrakło jednak i nowoszkolnych, autotune’owych perełek, co z kolei ma prezentować otwarte podejście Wargi do świeżych rozwiązań w rapie.

Płyta nazywa się “Pól Serio”, bo – jak mówi artysta – nigdy nie jest w pełni poważny. Mimo tego, płyta nie jest robiona pół żartem, dlatego w tytule widnieje tylko jeden człon znanego powiedzenia.

Za wszystkie bity odpowiada TastyDope z TastyBeats, a za mix i mastering Nerwus. Skrecze i cuty ukręcił BlackBeltGreg, a niektóre refreny i jeden wspólny numer nagrany został wraz z żoną rapera – MishOn. Na płycie znajdzie się 17 kompozycji.

Polecane

Share This