Warszawska Giełda Płytowa czynna też w wakacje


2012.07.17

opublikował:

Warszawska Giełda Płytowa czynna też w wakacje

Najbliższa Warszawska Giełda Płytowa odbędzie się 28 lipca w Hybrydach.

Różnorodność tytułów zapewnią sprzedawcy z Warszawy, Krakowa czy Lublina! Od antykwariuszy, przez sklepy płytowe aż do prywatnych kolekcjonerów! Kilkanaście tysięcy płyt winylowych i CD z różnych gatunków muzycznych pozwolą każdemu znaleźć coś dla siebie, a nasi sprzedawcy doradzą i pomogą znaleźć upragniony tytuł.

Ale to nie koniec atrakcji. Tylko na giełdzie będziecie, wyczyścić swój ulubiony winyl dzięki ekpie Czysty Winyl. Przez całą imprezę otwarty będzie bar, w którym będziecie mogli odpocząć po płytowych łowach a zainteresowanych DJingiem, będą mogli posłuchać i podpatrzyć jak gra się muzykę z winyla na żywo.

Zagrają:

DJ Sin – 10 lat pracy jako DJ, wieloletnie doświadczenie na kursach djskich jako wykładowca, grał w wielu klubach w Warszawie takich jak Utopia , Egoist , The Eve, obecnie gra w Hybrydach, Enklawie i Underground. Zaprezentuje perełki muzyczne w remiksach, głównie housowych.

DJ PatoLogic – od kilku lat na warszawskiej scenie klubowej. Gra głównie d`n`b, jungle, breaks. Jego miksów możecie posłuchać TUTAJ.

Polecane

Share This