Warsztaty Tricky L.A.


2010.11.14

opublikował:

Warsztaty Tricky L.A.

FNF Tricky L..A. to kolejna po Summer Dance Intensive i Winter Dance Intensive propozycja warsztatów z choreografami z Los Angeles, którą dla tancerzy z Polski przygotowało FNF Dance Studio. W tym roku odbędzie się już trzecia edycja tych warsztatów. Ich forma umożliwia każdemu chętnemu spróbowanie swoich sił na zajęciach gdzie tańczyć uczą najlepsi zawodowcy na świecie.

Tony Czar to jeden z najbardziej rozchwytywanych tancerzy i choreografów na świecie. Specjalizuje się w technikach hip-hopowych: locking, new style, modern jazz, baltimore house, waackig, house. Znany jest z pedagogicznego podejścia do uczniów, a pasja z którą prowadzi zajęcia wzbudza sympatię oraz szacunek. Tony był choreografem amerykańskiej edycji “So You Think You Can Dance” oraz programu “American Best Dance Crew”. Jest również autorem choreografii do licznych teledysków m.in. do “Circus” Britney Spears.

Sohey Sugihara to młody tancerz, który dzięki swojemu niesamowitemu talentowi zaistniał u boku takich sław jak Britny Spears, Kylie Minogue czy Janet Jackson. Brał również udział w największych na świecie imprezach tanecznych m.in. „Monsters Of Hip-Hop”.

FNF Tricky L.A. odbędzie się w Studio Makata w Warszawie. Studio  Makata to sala o powierzchni 300 m2, utrzymana w surowym postindustrialnym klimacie.

Grafik oraz zapisy na www.fnfdance.com


Sponsorem imprezy jest Reebok.

Tagi


Polecane

Share This