Warsztaty wokalne Elżbiety Zapendowskiej


2012.05.30

opublikował:

Warsztaty wokalne Elżbiety Zapendowskiej

Śpiewanie jest Twoją pasją? Zawsze marzyłaś o występie przed dużą publicznością? Spróbuj swoich sił i weź udział w warsztatach wokalnych, prowadzonych przez wybitną specjalistkę od emisji głosu, Elżbietę Zapendowską. Zajęcia odbędą się podczas festiwalu „Teraz ONE. Kobiety dla kultury, kultura dla kobiet”, organizowanego w ramach projektu „Łódź Miastem Kobiet”. Castingi ruszyły w weekend!

Portal OnaOnaOna.com oraz Fabryka – Spółka Realizatorów Telewizyjnych i Filmowych, we współpracy z Agencją Projekt PR zapraszają wszystkie śpiewające kobiety do udziału w castingu do warsztatów wokalnych Elżbiety Zapendowskiej. Dla wielu to jedyna w życiu szansa, żeby uczyć się od jednej z najlepszych specjalistek od emisji głosu w Polsce oraz wystąpić na scenie obok Gaby Kulki, Mai Kleszcz, Olgi Bończyk oraz Urszuli Dudziak w Koncercie Gwiazd. Dyrektorem artystycznym koncertu jest dama polskiej sceny muzycznej i producentka muzyczna, Kayah. Warsztaty stanowią doskonały sprawdzian umiejętności wokalnych przed castingami do popularnych programów telewizyjnych typu talent show, takich jak „Must Be The Music” czy „X Factor”.

Castingi do warsztatów odbędą się za pomocą aplikacji konkursowej na fan page’u portalu OnaOnaOna.com: www.facebook.com/onaonaonacom w dniach 25 maja – 10 czerwca. Aby zgłosić swoją kandydaturę, należy przygotować mp3 z własnym wykonaniem wybranego utworu w języku polskim, a następnie zgodnie z instrukcją umieścić plik na fan page’u za pomocą aplikacji konkursowej. Ze wszystkich zgłoszeń, jury w składzie: Elżbieta Zapendowska, Agata Młynarska oraz Bolesław Pawica, wybierze maksymalnie 50 nagrań. A następnie Elżbieta Zapendowska wytypuje nie więcej niż 10 finalistek, które pojadą do Łodzi. Lista finalistek zostanie opublikowana 17 czerwca na fan page’u oraz portalu OnaOnaOna.com.

 

Uwaga! Organizatorzy nie pokrywają kosztów dojazdu oraz pobytu na festiwalu.

23 czerwca, czyli drugiego dnia łódzkiego festiwalu „Teraz ONE. Kobiety dla kultury, Kultura dla kobiet”, Elżbieta Zapendowska przeprowadzi ostatni casting, podczas którego spośród finalistek wybierze 6 laureatek konkursu. Laureatki wezmą udział w kilkugodzinnych warsztatach wokalnych. Pod czujnym okiem Elżbiety Zapendowskiej przygotują własne utwory oraz jeden wspólny, a wieczorem zaprezentują efekty swojej pracy przed publicznością festiwalu. Nagrodą główną jest udział w Koncercie Gwiazd. Laureatki otrzymają również nagrody rzeczowe w postaci zestawów zegarków Deja vu, ufundowanych przez firmę Dejavu Fashion Sp. z o.o.

Polecane

Share This