>

Warsztaty Wokalne w ramach Bruk Festival 2012

Wśród trenerów m.in. Ania Karwan i Łozo


2012.06.23

opublikował:

Warsztaty Wokalne w ramach Bruk Festival 2012

Warsztaty wokalne skierowane są do wszystkich, którzy pragną rozwinąć swoje umiejętności w zakresie emisji głosu, pracy z rytmem, kontroli oddechu, artykulacji i integracji głosu z ciałem.

Więcej informacji oraz zapisy: http://www.brukfestival.pl/

Przewidywana jest specjalna formuła zajęć opierająca się na pracy z profesjonalnymi trenerami – Anią Karwan, Konradem Bilińskim, Georginą Tarasiuk i Wojtkiem „Łozo“ Łozowskim – oraz wspólnych treningach w grupach składających się zarówno z amatorów jak i doświadczonych wokalistów.

Cena: obejmuje warsztaty i darmowy udział w imprezach Bruku

Bez noclegu  450 PLN / z noclegiem 900 PLN

Dla uczestników niepełnoletnich istnieje możliwość wzięcia udziału  w warsztatach w ramach  oferty Almatur. Pakiet w cenie 1400 zł, zawiera koszt warsztatów oraz opłatę wakacji zorganizowanych przez Almatur, która obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie, opiekuna grupy, kierownika, opiekę medyczną oraz ubezpieczenie. W ramach pakietu gwarantujemy również dyskoteki, ratownika na kąpielisku, dostęp do bieżni lekkoatletycznej i siłowni.

Bruk 2012 to już ósma edycja największego festiwalu kultury ulicznej w Polsce. W tym roku w programie imprezy ponownie znajdą się warsztaty taneczne, beatboxowe, intrumentalne i dj’skie, a także nowe warsztaty wokalne oraz odmieniony cykl zajęć dla młodych filmowców – MillionYou Film & TV. Niezwykle ważną częścią festiwalu będą również zawody – w tym roku rozegrane zostaną one aż w 5 kategoriach – dj, beatbox, dancehall, taniec hip-hop oraz breakdance.

Zwieńczeniem dziesięciu festiwalowych dni będzie Wielki Finał, w ramach którego tradycyjnie zobaczymy 2 niezwykłe spektakle teatralne – Bruk Mega Show w wykonaniu warsztatowiczów oraz Fuzję Styli z udziałem brukowych instruktorów i gwiazd. Podczas imprezy odbędzie się także Finał Breakdance European Challenge, w którym udział wezmą najlepsze światowe ekipy bboys. Wielki Finał Bruk Festivalu 2012 obejrzeć będzie można na żywo na antenach 4Fun.tv, Orange Sport oraz na platformie ipla.

Zupełną nowością podczas tegorocznego Bruku będzie własna scena na Rynku Starego Miasta – Rockstar Bruk Stage. Odbędą się tam jam’y, imprezy towarzyszące, afterparties oraz inne wydarzenia związane z festiwalem. Wśród nowych lokalizacji znajdzie się też Filharmonia Warmińsko-Mazurska oraz Olsztyńskie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne. Na brukowej mapie pozostanie Galeria Spichlerz, Scena Staromiejska, a także baza noclegowa w Kortowie, gdzie mieszkać będą uczestnicy warsztatów oraz młodsi Brukowicze zakwaterowani w ramach Kortowo FunFestival biura podróży Almatur.

Jak co roku Bruk Festival pełen będzie gwiazd kultury ulicznej z Polski i zagranicy. Wśród tancerzy zobaczymy m.in. Bboy’a Rezky’ego z Rosji, Kelechi’ego z Niemiec, Anię Jujkę, Ulę „Afro” Fryc oraz Bboy’a Bartazza. Świat beatboxu reprezentować będą Dharni z Singapuru, Roxorloops z Belgii, Pejot oraz goście. Dj’ingiem i produkcją muzyczną zajmą się m.in. Dj Kostek oraz Dj Chmielix, a warsztaty instrumentalne poprowadzą muzycy z formacji Pilichowski Band. Zajęcia z adeptami sztuki filmowej poprowadzą m.in. Piotr Kielar i Xawery Żuławski. Ciekawie zapowiada się też turniej Breakdance European Challenge – w jury zasiądą m.in. Flaco (Ghost Crew) ze Szwecji oraz Maurizio (7 Gemz) z Włoch, a pula nagród wyniesie ponad 2000 Euro. Swój udział w zawodach potwierdziły już ekipy Top9 z Rosji oraz Flow Mo z Finlandii.

Bruk Festival to jedyna w Polsce impreza promująca kulturę uliczną na tak wielu płaszczyznach jej działalności. Bruk to także niepowtarzalna okazja, by na żywo zobaczyć gwiazdy ulicznej muzyki, tańca, graffiti, beatboxu, teatru czy dj`ingu i szlifować swoje umiejętności u ich boku. Wszystkie dotychczasowe edycje (2005-2011) okazały się sukcesem i udowodniły, że wydarzenia tego typu są w Polsce niezwykle potrzebne. Masowo angażując młodzież w atrakcyjne działania artystyczne i rozrywkę, Bruk Festival pokazuje pozytywny wzorzec i udowadnia, że miejska przestrzeń może być miejscem uprawiania sztuki i sportu bez agresji i przemocy. Warsztaty i spotkania twórcze w ramach Bruk Festivalu zgromadziły na przestrzeni siedmiu ostatnich lat ponad 2500 osób szkolących się w kilku dziedzinach: dj`ingu i produkcji muzycznej, beatbox`ie, tańcu, grze na instrumentach muzycznych oraz sztuce aktorskiej i reżyserskiej.


Bruk Festival to 10 dni muzyki, warsztatów, zawodów, jamów, battelek, teatru i imprez. Czysta pasja i światowy poziom.

Więcej informacji na http://www.brukfestival.pl.

Warsztaty Wokalne w ramach Bruk Festival 2012

3 – 13 lipca 2012, Olsztyn

Polecane