WdoWA: „Całe życie spędziłam, spełniając czyjeś oczekiwania”


2019.07.08

opublikował:

WdoWA: „Całe życie spędziłam, spełniając czyjeś oczekiwania”

fot. mat. pras.

Na kanale Wdowy pojawił się premierowy numer „Cokolwiek”. To kolejny utwór, który miał trafić na album artystki, który ostatecznie przybrał formę mixtape’u „Wu cz. 2 – Alpha”. Wydawnictwo stopniowo ląduje na YouTube, a w wersji fizycznej ma być dołączone do preorderu krążka, którego szczegóły poznamy niebawem.

Całe życie spędziłam, spełniając czyjeś oczekiwania. Nie mówię, że nigdy żadna z udzielonych mi rad nie była dobra czy pomocna. Na pewno gdybym nie posłuchała części życzliwych rad, to popełniłabym wiele błędów. Ale czy to źle? Życie składa się z błędów i właściwych wyborów. Nigdy nie nauczymy się podejmować właściwych wyborów, gdy wcześniej nie popełnimy błędów, które dadzą nam nauczkę. Nie ma pewnych rozwiązań, dróg na skróty i ścieżek usłanych różami.

Życie to droga i należy ją przejść po swojemu. Kiedy chcesz to biegniesz, kiedy chcesz to idziesz, a kiedy chcesz się zatrzymać i popatrzeć ze łzą w oku wstecz, to także to robisz. Nie pozwól, żeby ktokolwiek planował twoją podróż. Nikt nie wie jak to jest iść w twoich butach – napisała przy okazji premiery WdoWA.

Polecane

Share This