WdoWA, Esz, Proceente, Emazet i Łysonżi w singlu „Warsaw Parano”


2020.11.11

opublikował:

WdoWA, Esz, Proceente, Emazet i Łysonżi w singlu „Warsaw Parano”

fot. mat. pras.

Aloha Entertainment prezentuje utwór „Warsaw Parano”, pierwszy singiel zapowiadający projekt „Aloha Opus Magnum Vol. 1”. Za rap w kawałku odpowiadają WdoWA, Esz, Proceente, Emazet oraz Łysonżi. MC’s w charakterystycznym dla siebie stylu relacjonują sytuację w Warszawie. Warstwę muzyczną, która podkreśla postapokaliptyczny klimat „Warsaw Parano”, wyprodukował Mayor.

Na www.alohasklep.pl pojawił się limitowany drop wydania deluxe albumu „Aloha Opus Magnum Vol. 1” o rozszerzonej zawartości niedostępnej w standardowej wersji. Nakład wydania specjalnego to 150 ręcznie numerowanych egzemplarzy.

„Aloha Opus Magnum Vol. 1” to niezależne i zrealizowane z rozmachem dzieło, którego producentami wykonawczymi są Proceente i Łysonżi Dżonson. Projekt składa się z czterech voluminów, które ukazywać się będą w kilkumiesięcznych odstępach czasowych. Na każdej z odsłon „Aloha Opus Magnum” pojawia się liczna reprezentacja wyjątkowych gości – niekwestionowanych znakomitości i seryjnych czempionów w dziedzinie hip-hopowej ekspresji. Premiera „Aloha Opus Magnum Vol. 1” zaplanowana jest na 5 lutego 2021.

Sprawdź też: Proceente prezentuje teledysk „Hawajscy Patole”

Polecane


Share This