WdoWA: „Kto by pomyślał, że Pornhub i PlayStation uratują świat od zagłady”


2020.03.14

opublikował:

WdoWA: „Kto by pomyślał, że Pornhub i PlayStation uratują świat od zagłady”

fot. mat. pras.

WdoWA podobnie jak większość społeczeństwa (taką przynajmniej mamy nadzieję) zostaje w domu. Artystka nie chce kusić losu i liczy na to, że jej słuchacze postąpią podobnie. Media prześcigają się w podsuwaniu poradników tłumaczących, co można robić w domu w okresie kwarantanny. Niektórzy wyszli widocznie z założenia, że jeśli nie zakomunikują Wam, że warto poczytać, posprzątać, pouczyć się, pograć lub coś obejrzeć, sami na to nie wpadniecie. WdoWA dostrzega zbawienną rolę obecności konsol do gier i serwisów streamingowych w dzisiejszych czasach.

Kto by pomyślał, że Pornhub i PlayStation uratują świat od zagłady. Czekam jeszcze na darmowe koncerty live on YouTube, filmy na HBO i wino z kranu (zimnego, bo z ciepłego płyn do dezynfekcji). Może wtedy wszyscy zostaną na chacie – komentuje na Instagramie raperka.

I żeby ktoś źle nie odczytał moich ostatnich stories. Ja nie śmieszkuję z sytuacji. Siedzę od wczoraj w domu i zamierzam tak przez dwa tygodnie. Do sklepu spożywczego udam się w rękawiczkach, a przedpokoju przy drzwiach mam ustawione środki dezynfekcyjne różnej maści. Śmieszkuję tylko z tych idiotów, których o pozostanie w domu muszą prosić Esmeraldy i inne egzotyczne autorytety, gdyż organy państwowe i światowe, logika, podstawowe zasady higieny – nie budzą wystarczającego szacunku – dodaje.

Polecane

Share This