WdoWA: „Przesuwanie premiery kolejny raz byłoby nie fair w stosunku do fanów”


2022.05.17

opublikował:

WdoWA: „Przesuwanie premiery kolejny raz byłoby nie fair w stosunku do fanów”

fot. P. Tarasewicz

31 maja na rynku wreszcie pojawi się nowy album WdoWy „Historia jednej miłości”. Krążek miał trafić na rynek wcześniej, ale po wybuchu wojny w Ukrainie raperka zdecydowała się wstrzymać promocję i przełożyć premierę. Teraz w rozmowie z Marcinem Flintem przyznaje, że postanowiła wydać album mimo trudnej sytuacji politycznej, ponieważ czuje, że jest to winna fanom. Artystka podkreśla, że słuchacze kupując album w przedsprzedaży, zaufali jej i z szacunku dla nich „Historia jednej miłości” pojawi się już w tym miesiącu.

Jak WdoWA postrzega kwestie miłości, dlaczego musiała założyć konto na Tinderze? Jakie emocje towarzyszą jej w ostatnich dniach przed premierą? Tego wszystkiego dowiecie się z nowego odcinka Flintesencji.

Nową płytę WdoWy nadal możecie zamawiać na Preorder.pl.

Goszcząc WdoWę w naszej redakcji, nagraliśmy także nowy odcinek Historii Jednego Utworu. Raperka opowiedziała o „Niegrzecznej” Pezeta, która pierwotnie była jej piosenką. Co ciekawe – był to pierwszy utwór, który artystka napisała z myślą o planowanej od kilkunastu lat „Historii jednej miłości”.

Polecane

Share This