W weekend idziemy do Nieba


2016.09.20

opublikował:

W weekend idziemy do Nieba

W weekend 23-24 września sezon jesienny otwiera warszawski klub Niebo. Huczną dwudniową imprezą prowadzoną przez śmietankę warszawskich DJ-ów, rozpocznie się seria doskonałych imprez, koncertów, seansów, spotkań i wydarzeń kulturalno-artystycznych. Idziemy do Nieba, 23-24.09, start imprez 22:00.

W piątek zagrają: I Say Mikey z AM Radio, Jedynak z Flirtini, Zeppy Zep i Kuba Karaś z The Dumplings. Niebo będzie grzmiało także w sobotę – tej nocy za deckami staną: Rapperoni, Czarlson – oficjalny DJ ekipy liestyle* oraz Panda z fenomenalnych KokaFellaz. Wstęp 15 pln.

Impreza jest początkiem niebiańskiego sezonu – w programie możecie się spodziewać: zupełnie nieświętych imprez, suto zakrapianych boskimi dźwiękami i alkoholami, doskonałych koncertów, które zaspokoją różnorakie gusta muzyczne, kameralnych spotkań muzycznych, spotkań filmowych, cyklicznych seansów kinowych i spektakli teatralnych. W planach są także weekendowe targi tematyczne, festiwale tańca, wystawy i projekty artystyczne. Poza wydarzeniami w Niebie codziennie będzie otwarta rajska kawiarnia z doskonałymi deserami w ciągu dnia i barem, do którego możecie skoczyć po pracy na kieliszek wina czy szklaneczkę wybornej whisky.

 

Polecane

Share This