Weekend The Subways


2009.04.01

opublikował:

Weekend The Subways

Brytyjskie trio, które niedawno pojawiło się w jednej ze scen nowego filmu Guya Ritchie „Rock`N`Rolla”, było gwiazdą ubiegłorocznego Festiwalu w Jarocinie – niezwykle entuzjastycznie przyjęty koncert Subways przez wielu został uznany za najważniejszy moment Festiwalu! To klubowe występy są jednak prawdziwym żywiołem kapeli kierowanej przez Billy`ego Lunna – w ten weekend niepowtarzalna okazja, by przekonać się na własne oczy!

Przypomnijmy, iż oba koncerty zaczynają się o godzinie 19:00. Wejście do Proximy oraz Eskulapa od 18:00.

The Subways to brytyjskie trio powszechnie uznawane przez branżowe media za nadzieję młodej gitarowej sceny indie. Mają na swoim koncie dwa krążki, wydany w 2005 album „Young For Eternity” oraz ubiegłoroczną płytę „All Or Nothing”. Oba wydawnictwa spotkały się ze znakomitym przyjęciem angielskiej prasy muzycznej. Dziennikarze podkreślali znakomity wokal lidera Billy`ego Lunna oraz przebojowość melodyjnych kawałków zawartych na obu  płytach.  Do największych przebojów grupy należą takie piosenki jak „Rock & Roll Queen”, „Oh Yeah” czy „Girls & Boys”.

Gościem specjalnym na dwóch koncertach The Subways w Polsce będzie grupa Kumka Olik, która na występach w Proximie (4.04) oraz Eskulapie (5.04) będzie promowała swoją debiutancką płytę zatytułowaną „Jedynka”. Album wyprodukowany przez Tomka Bonarowskiego był długo wyczekiwany przez fanów, którzy docenili koncerty Kumki Olik na Festiwalach w Opolu, Jarocinie oraz na Rafinerii. Zespół zauważył także Piotr Kaczkowski, który umieścił piosenkę „Koduję” na albumie „Minimax Jarocin PL”. Pierwszy krążek formacji „Jedynka” (premiera 13.02) jest promowany przez singiel „Zaspane Poniedziałki”.

Zarówno bilety na warszawski, jak i poznański występ brytyjskiej grupy można nabywać za pośrednictwem http://www.ticketpro.pl/, http://www.ticketonline.pl/ oraz http://www.eventim.pl/. Bilety na występ warszawski do kupienia także na http://www.shortcut.pl/.

Wejściówki poznańskie są ponadto dostępne w następujących punktach: CIM, Rock Long Luck, Acid Shop, Gazeta Cafe oraz na http://www.bilety24.pl/.

The Subways Kumka Olik

4.04 19:00 Proxima / Warszawa

5.04 19:00 Eskulap / Poznań

Polecane

Share This