Wersy Rycha wymierzone w Decksa? Zobaczcie, co na ten temat sądzi producent


2020.11.14

opublikował:

Wersy Rycha wymierzone w Decksa? Zobaczcie, co na ten temat sądzi producent

fot. P. Tarasewicz / CGM.PL

Peja pojawił się gościnnie w opublikowanym w mijającym tygodniu singlu Bandury i Hellfielda „Nie możesz zasnąć”. Poznański weteran nawinął w nim gorzkie wersy, które niektórzy słuchacze odebrali jako zaczepkę pod adresem DJ-a Decksa. „Kiedyś był mi jak brat, ale działa złe wytoczył, teraz nie ma nawet jaj, żeby spojrzeć mi w oczy” – słyszymy w zwrotce Rycha.

Jak na te wersy zareagował Decks? Producent przyjął je ze spokojem i uważa, że nie jest adresatem wypowiedzi byłego współpracownika.

Ja myślę, że to nie są wersy do mnie, ale trzeba zapytać osoby, która te wersy wyrzuciła – mówił na antenie Radia Szczecin artysta.

Obaj poznańscy artyści wydali w tym roku nowe materiały – DJ Decks wypuścił „Mixtape 7”, na którym połączył siły polskich i amerykańskich raperów, Peja wspólnie z Magierą wiosną wydali epkę „2050”, we wrześniu poprawili „Black Albumem”, a na koniec roku szykują jeszcze „AR-15”. Obu panów gościliśmy w ostatnich miesiącach przed naszą kamerą. Zobaczcie rozmowy Proceente z Peją i Decksem.

Sprawdź też: Fabijański to raper czy raczej „raper”? Zobaczcie, co na ten temat ma do powiedzenia Wini

Polecane


Share This