Weteran polskiej sceny rapowej podejrzany o porwanie własnych dzieci


2021.12.21

opublikował:

Weteran polskiej sceny rapowej podejrzany o porwanie własnych dzieci

fot. pl.freeimages.com

W maju tego roku mający ograniczone prawa rodzicielskie Michał B., znany fanom muzyki jako Szad, były członek Trzeciego Wymiaru, miał potajemnie uprowadzić dwóch swoich synów i wyjechać z nimi z Polski – takie informacje podaje wałbrzyski serwis walbrzych24.

Było podejrzenie, że wraz z dziećmi przebywa on w którymś z krajów południowo-zachodniej Europy. Na początku tego miesiąca decyzją sądu wydany został Europejski Nakaz Aresztowania, a mężczyzna dzięki współpracy międzynarodowej został zatrzymany przez słoweńskich policjantów na terenie tego kraju – mówił serwisowi Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji.

Synowie Szada zostali odnalezieni i są już z matką, raper przebywając w areszcie czeka natomiast na ekstradycję.

Raper już ponad dwa lata temu nakreślał fanom swoją sytuację rodzinną, pisząc: – Dzięki życzliwym moi synkowie mają ojca tylko dwa dni w miesiącu. Patrzyłem niedawno ze starszym Szadkiem w gwiazdy i nie mamy wątpliwości, że niebo nie jest limitem. 7-latek ma bardziej otwarty umysł od zaprogramowanych marionetek. Bądźcie przygotowani, że będą teraz robić ze mnie psychola, uciszać i niszczyć mnie dalej – pisał wówczas.

Polecane

Share This