Weź udział w Red Bull I-Battle


2011.09.06

opublikował:

Weź udział w Red Bull I-Battle

Na stronie www.redbullibatlle.pl pojawiła się energetyczna alternatywa spędzania wolnego czasu. Po raz pierwszy w historii Red Bull I-Battle, każdy dla kogo muzyka to coś więcej niż dźwięki, może wziąć udział w otwartej edycji Red Bull I-Battle. Od 1 do 30 września trwają eliminacje, a celem wirtualnych pojedynków jest wyłonienie drużyn, które następnie będą reprezentowały swoje miasta w bitwach na żywo podczas klubowej rywalizacji na ringu!

Internetowa rywalizacja rozgrywa się w 4 kawałkach muzycznych – liczy się strategia, spryt i nietuzinkowe podejście do bitew. ZAREJESTROWANE TEAMY, mają szansę stać się reprezentantami w realnych pojedynkach w swoim mieście. Najlepsze drużyny wybierane są przez internautów, którzy na stronie www.redbullibattle.pl będą mogli oddać głos na swoich faworytów. Reprezentacja każdego miasta będzie się składała z 8 dwuosobowych drużyn!

O sukcesie w jesiennej edycji Red Bull I-Battle decyduje nie tylko wiedza muzyczna, ale siła głosu internatów! Pamiętaj – im więcej głosów zdobędziesz w wirtualnej rzeczywistości, tym większa szansa na finał w realnym świecie!

MIASTA, W KTÓRYCH ROZEGRANE ZOSTANĄ KLUBOWE IMPREZY RED BULL I-BATTLE

– 19 PAŹDZIERNIKA – WARSZAWA

– 27 PAŹDZIERNIKA – KATOWICE

– 3 LISTOPADA – POZNAŃ

– 10 LISTOPADA – KRAKÓW

– 17 LISTOPADA – WROCŁAW

– 25 LISTOPADA – SZCZECIN

– 1 GRUDNIA – BIAŁYSTOK

– 10 GRUDNIA – GDAŃSK

Więcej informacji znajduje się na stronie www.redbullibattle.pl

****

Bitwa na iPody to wyzwanie dla wszystkich, którzy chcą być mistrzami muzycznej wagi ciężkiej! Osiem dwuosobowych drużyn, uzbrojonych w iPody wypełnione powalającymi na kolana utworami zmierzy się w aranżowanych pojedynkach. Teamy będą musiały celnie ripostować przeciwników przy jednoczesnym pozyskiwaniu „głosów” publiczności! Zwycięzca zostanie wyłoniony po zmierzeniu natężenia owacji miernikiem decybeli.

Polecane

Share This