White, Appice, Mendoza i Iggy z nowym klipem (wideo)


2014.05.22

opublikował:

White, Appice, Mendoza i Iggy z nowym klipem (wideo)

Kawałek „One More For Rock’n’Roll” z płyty „Kill The King” supergrupy WAMI doczekał się obrazka.  Jest to pierwszy teledysk, który będzie promował płytę w stacjach TV i w sieci. Za scenariusz i reżyserię odpowiedzialny jest Dariusz Świtała, a zdjęcia miały miejsce w kultowym, katowickim klubie 2B3. 

Przypomnijmy – płyta White Appice Mendoza Iggy dostępna jest w sprzedaży od 12 maja, jest to projekt, w którym udział wzięły legendy rocka: Doogie White (Rainbow, Michael Schenker, Yngwie Malmsteen), Vinny Appice (Black Sabbath, Heaven & Hell, DIO), Marco Mendoza (Thin Lizzy, Whitesnake) oraz 16 – letni fenomenalny gitarzysta z Polski – Iggy Gwadera, który zadebiutował dwa lata temu jako gitarzysta formacji Anti Tank Nun. Wokalista Doogie White o muzyce WAMI: Wszyscy wykonaliśmy najlepszą robotę na jaką nas było stać. Nie będę się teraz mądrzył, że to heavy metal, hard rock, Heath metal, black metal lub AOR. To muzyka, którą możesz sobie zapuścić i spokojnie oczekiwać, aż wsiąknie w twój mózg. Tak samo jak wtedy, kiedy słuchałeś „Paranoid” Sabbathów albo „Don’t Believe a Word” Thin Lizzy.

{sklep-cgm}

Po raz pierwszy polskiemu, młodemu muzykowi rockowemu udało się nagrać płytę ze światowymi gwiazdami. Płyta już w tej chwili zbiera fantastyczne recenzje, a nowe utwory królują w stacjach radiowych. Formacja ma już w planach kolejne działania. Bądźcie czujni.

Polecane

Share This