Wiceszef Kancelarii Prezydenta: Sukces #Hot16Challenge2 to zasługa prezydenta Andrzeja Dudy


2020.05.14

opublikował:

Wiceszef Kancelarii Prezydenta: Sukces #Hot16Challenge2 to zasługa prezydenta Andrzeja Dudy

Kilka dni temu w sieci pojawiła się odpowiedź Andrzeja Dudy na nominację Zeusa w akcji #Hot16Challenge2. Gorąca szesnastka prezydenta momentalnie rozniosła się po sieci i wzbudziła spore kontrowersje. W internecie pojawiło się mnóstwo memów, sprawę komentowali raperzy, politycy czy celebryci. Teraz o Hot 16 Andrzeja Dudy wypowiedział się Paweł Mucha, wiceszef Kancelarii Prezydenta. W rozmowie z Beatą Lubecką dla Radia Zet polityk przyznał, że sukces akcji to w dużej mierze zasługa prezydenta.

Kto inny z polskich polityków byłby w stanie zbudować takie zainteresowanie tą akcją? Te pięć milionów wyświetleń to jest skala sukcesu i gestu serca pana prezydenta. Zainteresowanie tą akcją, nie wiem ilokrotnie wzrosło przez zaangażowanie prezydenta – stwierdził Paweł Mucha.

SPRAWDŹ TAKŻE: Malik Montana z kolejnymi wyróżnieniami

Razem z akcją ruszyła zbiórka charytatywna na rzecz pomocy polskiej służbie zdrowia w walce z pandemią koronawirusa. Na jej koncie jest już ponad dwa miliony złotych. Mucha niestety nie wiedział jaką kwotę prezydent przekazał na zbiórkę.

Polecane


Share This