Wieczór cudów w polskim rapie. Wyciekają dziesiątki kawałków Quebonafide, Igiego, Kubana i innych


2022.01.25

opublikował:

Wieczór cudów w polskim rapie. Wyciekają dziesiątki kawałków Quebonafide, Igiego, Kubana i innych

fot. QueQuality

Wyciek maili prominentnych polityków PiS to nic w porównaniu z tym, co dzieje się dziś w sieci. Internet dosłownie zalały leaki niepublikowanych numerów m.in. Quebonafide, Bedoesa, Young Igiego, Szpaka, Kubana i wielu innych. Fani przerzucający się plikami w sieci najbardziej cieszą się z tracków Kubana. Oficjalnego powrotu rapera póki co się nie doczekali, więc musi wystarczyć im to.

Słuchacze podejrzewają, że źródłem wycieków jest archiwum serwisu Picosong. Platforma zakończyła działalność latem 2019, ale jak widać utwory obecne na jej serwerach przetrwały.

Nie chcemy publikować linków do tych nagrań z dwóch powodów. Po pierwsze nie są to oficjalne uploady artystów, po drugie część raperów i wytwórni interweniuje, zgłaszając kolejne wycieki i usuwając je z sieci. W ich miejsce oczywiście pojawiają się kolejne kopie, więc opanowanie sytuacji może się okazać bardzo trudne/niemożliwe. QueQuality odniosło się do sytuacji z dystansem, publikując na facebookowym profilu jedynie post o treści: – Coś przecieka.

Polecane

Share This