Wieczór z Młynarskimi w Fabryce Trzciny…


2010.01.20

opublikował:

Wieczór z Młynarskimi w Fabryce Trzciny…

Twórcy kompilacji Sygnowano Fabryka Trzciny zapraszają na premierę koncertowej odsłony niezwykłego muzycznego przedsięwzięcia Młynarski plays Młynarski z gościnnym udziałem m.in. Gaby Kulki.

Już 19 marca 2009 roku w Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. Podczas kolejnego koncertu, w ramach cyklu prestiżowych imprez promujących serię kompilacji „Sygnowano Fabryka Trzciny”, której czwarta cześć ukazała się na rynku pod koniec 2009 roku, odbędzie się premiera niezwykłego muzycznego przedsięwzięcia Młynarski plays Młynarski.

Młynarski plays Młynarski to wyjątkowy projekt koncertowo – płytowy będący owocem rozmów jakie przeprowadził Jan Młynarski ze swoim ojcem – Wojciechem Młynarskim w autorskiej audycji na antenie radia Roxy FM. Jest to pomysł powrotu do brzmienia i stylu jaki prezentował Wojciech Młynarski w latach 60-tych i 70-tych, tworząc swoje największe przeboje a więc: retro, dansingowo, tanecznie, nastrojowo, czasami jazzowo.

Projekt Młynarski plays Młynarski jest niezwykły także z uwagi na udział artystów-przyjaciół. Na scenie w 7-osobowym zespole zobaczymy m.in. Gabę Kulkę (śpiew) Piotra Zabrodzkiego (pianino akustyczne), Kubę Galińskiego (organy), Mariana Wróblewskiego (gitara), Wojciecha Traczyka (kontrabas), Manolo Albana Juareza (instrumenty perkusyjne) oraz oczywiście pomysłodawcę projektu, Jana Młynarskiego (śpiew i perkusja).

Dodatkową atrakcją wieczoru będzie degustacja alkoholu wliczona w cenę biletu.

Wojciech Młynarski patronuje całemu projektowi. Wspierać go będzie zarówno duchowo, jak i poprzez dodatkowy gościnny udział i zaśpiewanie na płycie, której premiera planowa jest już w tym roku. Pan Wojciech Młynarski został również zaproszony jako Gość Honorowy marcowego koncertu w Fabryce Trzciny.

Podczas tego niezwykłego koncertu będzie można usłyszeć takie utwory jak: „Jesteśmy na wczasach”, „Panowie bądźcie dla nas dobrzy na wiosnę”. Interpretacje utworów stanowią wyjątkową mieszankę tradycji oraz nowoczesności i świeżego podejścia do twórczości Wojciecha Młynarskiego. Koncert w Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny z całą pewnością spodoba się zarówno młodym, myślącym ludziom oraz zachwyci starsze pokolenie, które wychowało się na ponadczasowych piosenkach Wojciecha Młynarskiego.

Bilety do nabycia od 20 stycznia w Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny, w systemach Shortcut.pl (Traffic Club), Ticketpro.pl, Eventim i wybranych salonach empik w cenie 80 zł (w tym 7% VAT). W cenę biletu wliczony jest open bar (wino, wódka). Koncert z miejscami stojącymi. Wstęp na wydarzenie od 18 lat.

Sponsorem imprezy promującej płytę w Fabryce Trzciny jest producent wina Carlo Rossi.

Organizatorem koncertu jest Agencja STX JAMBOREE we współpracy z Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny.

Polecane

Share This