Wielka bitwa na muzykę powraca


2012.09.28

opublikował:

Wielka bitwa na muzykę powraca

Klubowa seria Red Bull I-Battle zawita w tym roku do: Rzeszowa, Katowic, Łodzi, Wrocławia, Poznania i Lublina, by na deskach bokserskiego ringu wybrać najlepszych selektorów muzycznych! Wśród uczestników każdej edycji naprzeciw siebie staną sportowcy, aktorzy, dziennikarze, projektanci mody i wiele innych osób znanych z lokalnego życia publicznego.

Red Bull I-Battle to wyzwanie dla śmiałków, którzy chcą być mistrzami muzycznej wagi ciężkiej! W każdej edycji imprezy weźmie udział osiem  dwuosobowych drużyn składających się z reprezentantów różnych dziedzin – sportowców, dziennikarzy, barmanów czy projektantów mody. Teamy uzbrojone w odtwarzacze mp3, zmierzą się w aranżowanych pojedynkach na deskach bokserskiego ringu. Drużyny będą musiały celnie ripostować przeciwników przy jednoczesnym pozyskiwaniu serc i „głosów” publiczności. Reakcja słuchaczy po każdym starciu będzie szacowana miernikiem decybeli – do dalszego etapu przechodzi drużyna, której uda się wycisnąć z gardeł miłośników większą ilość hałasu.

 

Nowe drużyny, nowe lokalizacje i nietuzinkowa selekcja muzyczna to znamiona kolejnej odsłony Red Bull I-Battle, która rozpocznie się już 19 października w Rzeszowie, a zakończy 30 listopada w Lublinie.  Poniżej znajduje się dokładny rozkład tegorocznej serii:

RED BULL I-BATTLE 2012

RZESZÓW – 19.10. WYTWÓRNIA, ul. Reytana 1

KATOWICE – 25.10. HIPNOZA, Plac Sejmu Śląskiego 2

ŁÓDŹ – 08.11. SCENOGRAFIA, ul. Zachodnia 81/83

WROCŁAW – 14.11. BEZSENNOŚĆ, ul. Ruska 51

POZNAŃ – 23.11.   BLUE NOTE, ul. Kościuszki 76/78

LUBLIN – 30.11.  ARCHIWUM, ul. Radziszewskiego 8

Każda z imprez rozpocznie się o godzinie 21:00. Wstęp kosztuje 10 zł.

Polecane

Share This