Wielka Bitwa Warszawska – finał już za dwa tygodnie


2013.11.09

opublikował:

Wielka Bitwa Warszawska – finał już za dwa tygodnie

Już w najbliższą sobotę w Fonobarze rozpoczną się czwarte eliminacje. Impreza startuje o 20.00 (eliminacje wstępne), właściwe bitwy rozpoczynają się o 23.00. W Jury zasiądą tym razem Ematei i Trzy-Sześć. Za gramofonami stanie DJ Grubaz, a imprezę tradycyjnie poprowadzi Puoć. Bilety w cenie 15 zł są dostępne wyłącznie w dniu imprezy.

Czwarte eliminacje będą jednocześnie ostatnimi, już 23 listopada odbędzie się wielki finał WBW 2013. Na imprezie w klubie Zinc pojawi się ośmiu najlepszych MC wyłonionych w eliminacjach. Finał rozpocznie się o 19.00, w jury zasiądą Jakuza, Solar i Flint. Za gramofonami stanie DJ Grubaz. Bilety w przedsprzedaży kosztują 25 złotych, w dniu imprezy ich cena wyniesie 30 zł.

{reklama-hh}

WBW 2013 to już 11 edycja turnieju wolnego mikrofonu. Tegoroczny cykl spod szyldu WBW to 4 turnieje eliminacyjne WBW Freestyle Grand Prix odbywające się różnych warszawskich dzielnicach oraz 2 oddzielne bitwy finałowe – WBW Polish Beatbox Battle oraz freestyle`owa Wielka Bitwa Warszawska. WBW to coroczne święto miłośników sztuki freestyle rap i human beatbox. Sześć dni bitew, pokazów i warsztatów z wielkim finałem na zakończenie czyli Wielką Bitwą Warszawską. Ponad 200 artystów z całej Polski przyjedzie do Warszawy aby wziąć udział w największym i najbardziej prestiżowym turnieju wolnego mikrofonu w kategoriach freestyle i beatbox.

Polecane

Share This