Wielka Czwórka metalu razem na scenie w Polsce i w Czechach!


2009.12.15

opublikował:

Wielka Czwórka metalu razem na scenie w Polsce i w Czechach!

Portale internetowe na całym świecie już od miesięcy spekulowały o prawdopodobnej trasie „WIELKIEJ CZWÓRKI”. Teraz, Sonisphere może potwierdzić, że METALLICA, SLAYER, MEGADETH i ANTHRAX zagrają razem po raz pierwszy w historii, sprawiając ogromną radość fanom metalu na całym świecie!

LARS ULRICH/METALLICA o tym historycznym ogłoszeniu mówi:

Kto by pomyślał, że ponad 25 lat po powstaniu, Wielka Czwórka trash metalu nie tylko będzie bardziej popularna niż kiedykolwiek wcześniej, ale także po raz pierwszy zagra razem.. Niech to się stanie!


KERRY KING/SLAYER mówi:

To jest czas, kiedy nareszcie fani dostaną właśnie to, na co czekali. To jest naprawdę niesamowite!

Gitarzysta ANTHRAX – SCOTT IAN zgadza się, komentując to wielkie ogłoszenie:

Ludzie oczekiwali wspólnego koncertu tych czterech zespołów od 1984 roku. To przecież 26 lat oczekiwania! Wierzę, że nie tylko sprostamy tym oczekiwaniom, ale zdruzgoczemy ich! Żadne cztery tak wpływowe zespoły jak Wielka Czwórka nigdy nie podjęły się takiego wyzwania. Wyobraźcie sobie, że The Beatles, Stones, The Who i Zeppelin zrobiliby coś takiego. Albo Sabbath, Triest, Maiden i Motorhead?

Te cztery legendarne zespoły wyszły z podziemia w latach 80-tych i natychmiast zdominowały scenę metalową, sprzedając miliony płyt i zapełniając hale koncertowe na całym świecie.

Giganty sceny metalowej nigdy wcześniej nie występowały wspólnie na tej samej scenie, pomimo olbrzymich oczekiwań fanów.


Ale już 16 czerwca 2010 roku METALLICA, SLAYER, MEGADETH oraz ANTHRAX wystąpią na Festivalu SONISPHERE w Polsce, który odbędzie się na warszawskim Lotnisku Bemowo, zamieniając tym samym marzenia fanów w rzeczywistość.

Drugi wspólny występ Wielkiej Czwórki odbędzie się trzy dni później podczas SONISPHERE FESTIVAL w Czechach, na którym pojawią się także inne oszałamiające kapele, które ogłaszane będą w nadchodzących dniach i tygodniach.

Jest to wyjątkowa okazja dla wszystkich fanów muzyki heavy metalowej do zobaczenia Wielkiej Czwórki heavy metalu na tej samej scenie” podsumowuje DAVE MUSTAINE z MEGADETH.

Poza Wielką Czwórką na scenie w Warszawie zobaczymy również wcześniej zapowiadane formacje Mastodon i Behemoth.

Bilety na Festival w cenach 198 zł, 400 zł oraz 880 zł (VIP) dostępne są na stronie LiveNation.pl.

Szczegółowe informacje o Festivalu: http://sonispherefestivals.com/

O Festivalu:

Festival otrzymał nagrodę „Best New Festival” w 2009 roku na UK Festival Awards.

Sonisphere Festival rośnie w siłę i z dumą oferuje publiczności fenomenalne gwiazdy na 2010 rok. W 2009 roku Festival obejrzało 300.000 fanów podczas 6 edycji imprezy, które miały miejsce w Holandii, Niemczech, Hiszpanii, Szwecji, Finlandii oraz Wielkiej Brytanii. Szczycząc się rewelacyjnym programem, na który składały się występy takich gwiazd jak Slipknot, Lamb Of God, Anthrax, Linkin Park, The Prodigy, The Hives i niedoścignionej Metalliki, Festival okazał się wielkim sukcesem.

W przyszłym roku, Sonisphere rozszerza się na 11 imprez, w których gościć będzie czołówka rockowych zespołów jak Metallica, Iron Maiden czy Rammstein. Z tym niezwykle imponującym programem, kształtującym się na wszystkie 11 imprez, to przełomowe muzyczne widowisko zapewne będzie jeszcze większym sukcesem w 2010 roku, ugruntowując jego pozycję jako czołowego festiwalu muzyki rockowej na świecie.

Polecane

Share This