Wielki mural Nicki Minaj w Warszawie


2018.10.19

opublikował:

Wielki mural Nicki Minaj w Warszawie

fot. mat. pras.

Nicki Minaj zawładnęła Placem Zawiszy w Warszawie. Na ścianie jednego z mieszczących się tam budynków powstał ogromny mural z wizerunkiem raperki. Malowidło promuje jej trasę koncertową, w ramach której przyjedzie po raz pierwszy do Polski. Nicki Minaj i Future wystąpią na jednej scenie 24 lutego 2019 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM.

Prace nad ogromnym malowidłem w centrum Warszawy trwały od 8 października. Projekt realizowany na nasze zlecenie realizowany był przez zespół malarzy firmy Synergic – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

Podczas realizacji projektów muralowych, bardzo ważnym aspektem jest spójność kreacji z miejskim otoczeniem. To właśnie dlatego mural z wizerunkiem przebojowej Nicki Minaj pojawił się na jednym z najczęściej uczęszczanych skrzyżowań stolicy – stwierdza Joanna Hutnik, wiceprezes Synergic.

Mural znajduje się przy ul. Raszyńskiej 3, na ścianie najlepiej widocznej jednocześnie z Placu Zawiszy, ul. Towarowej jak i Al. Jerozolimskich.

 

Polecane


Share This