„Wielki, skromny” artysta na płycie Aviego i Louisa Villaina

Kolejna mocna ksywka wśród gości zaproszonych na "Akademię Sztuk Pięknych".


2021.05.04

opublikował:

„Wielki, skromny” artysta na płycie Aviego i Louisa Villaina

fot. Michał Chojnacki / @michal502

Dotychczasowe albumy Aviego i Louisa Villaina – „Zbiór pieśni sycylijski” i „Spis dzieł sycylijskich” – oraz featuringi zdążyły wyrobić obu artystom markę i sporą popularność. Zamykający „trylogię sycylijską”, szykowany na ten miesiąc krążek „Akademia Sztuk Pięknych” jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydawnictw na rapowej scenie w 2021. Pozycja wyrobiona sobie przez artystów sprawia, że mogą sobie pozwolić na zapraszanie największych i tak też robią. Wiemy już, że na nowej płycie usłyszymy Pezeta, teraz dołącza do niego kolejny gigant rodzimego rapu – Ero.

Witamy Ero wielkiego, skromnego artystę na pokładzie „Akademii Sztuk Pięknych” – czytamy na instagramowym profilu Aviego.

„Akademię Sztuk Przepięknych” możecie już zamawiać na moyalabel.pl. Preorderowe wydanie zostanie wzbogacone o epkę oraz zestaw gadżetów. Artyści promują krążek dwoma singlami – „Eviva l’arte” i „Soprano”.

Avi x Louis Villain to duet, który błyskawicznie zwrócił na siebie oczy całej sceny i zjednał sobie jej szacunek, wraca z trzecią i ostatnią częścią sycylijskiego tryptyku. „Zbiór dzieł sycylijskich” i „Spis pieśni sycylijskich” wysoko powiesiły poprzeczkę, a przecież… koniec wieńczy dzieło. „Akademia Sztuk Pięknych” to zwieńczenie długiej drogi, która choć nieodległa w czasie, obfitowała w ogrom zwrotów akcji. Dwójka raperów, która nie tak dawno debiutowała stawiając na oryginalność, finalnie zdefiniowała dziś swój styl i zaprezentowała go w pełnej krasie.

Trzeci album Aviego x Louisa Villaina to hołd dla sztuki jako takiej i dla możliwości artystycznego wyrażania siebie, stąd jego różnorodność i przekrój inspiracji. Autorzy nie unikają osobistych i poważnych tematów, ale równie chętnie jak do korzeni sięgają do współczesności.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Avi (@avi_sycylijczyk)

Polecane

Share This