„Wielkie miasta” – nowy singiel Szczyla już w sieci


2021.09.23

opublikował:

„Wielkie miasta” – nowy singiel Szczyla już w sieci

fot. Karol Małecki

Po świetnie przyjętym utworze “Fenomenalny” z gościnnym udziałem Pezeta, przyszedł czas na kolejny numer od Szczyla. “Wielkie miasta” to najnowszy oficjalny singiel w ramach współpracy rapera z Sony Music Entertainment, zapowiadający “Polską Florydę” – nadchodzący debiutancki album artysty.

Nieoczywisty, pełen emocji i niepokoju teledysk to dzieło utalentowanego Andrzeja Stepouois. W klipie, który w pełni został nakręcony na taśmie, fani mogą zobaczyć między innymi scenę, w której Szczyl zostaje ogolony na łyso. Za produkcję muzyczną “Wielkich Miast” odpowiada nolyrics. Singiel zapowiada debiutancki album Szczyla, zatytułowany „Polska Floryda”, który ukaże się 15 października tego roku. Na tej stronie trwa przedsprzedaż wydawnictwa.

Na kilka tygodni przed premierą albumu Szczyl odwiedził naszą redakcję, by spotkać się z Marcinem Flintem. Zapraszamy do obejrzenia godzinnego odcinka Flintesencji.

Szczyl to dwudziestoletni reprezentant Gdyni. Pierwszą rozpoznawalność przyniósł mu utwór “Druga dekada”, który zapewnił mu udział w akcji SBM Starter. Wypuszczane podczas niej debiutanckie single “Banda” i “Toast Toast” świetnie przyjęły się wśród słuchaczy, osiągając milionowe wyświetlenia. Od czasu ich publikacji słuchacze spekulowali, gdzie wyda swój debiutancki album. Finalnie Szczyl postawił na Sony Music Entertainment Poland, fundując fanom jeden z ciekawszych transferów na rapowej scenie ostatnich lat.

Polecane

Share This