Wiemy, kiedy Chada opuści zakład karny


2016.12.27

opublikował:

Wiemy, kiedy Chada opuści zakład karny

foto: mat. pras.foto: mat. pras.

W sierpniu przedstawiciele Step Records informowali o możliwości przedterminowego zwolnienia Chady z więzienia. Niestety, jesienią okazało się, że nie będzie to możliwe i że Chada wyjdzie na wolność dopiero w 2017 roku. Z opublikowanego dziś na fanpage&#039u rapera krótkiego listu dowiadujemy się, że artysta opuści zakład karny latem.

Hm. Tak się składa, że nadal przebywam w zakładzie karnym. I muszę z przykrością stwierdzić, że posiedzę w tych obskurnych warunkach jeszcze do 9 VIII 2017 r. – pisze Chada. – Zwolnienie warunkowe w moim przypadku raczej nie wchodzi w grę, ponieważ na początku tego roku dość przeciętnie wypadłem w pewnych testach – wyjaśnia raper, po czym pozdrawia prawie wszystkich (osoby, których raper nie pozdrawia zostały wyszczególnione w tekście) oraz życzy wszystkiego dobrego na z okazji świąt i nadchodzącego 2017.

Tomasz Chada trafił do więzienia w lutym 2015 roku. Raper był poszukiwany listem gończym, ponieważ w grudniu 2013 roku nie wrócił do ZK z przepustki. Muzyk przez ponad rok czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, co nie przeszkodziło mu w wydaniu płyty „Efekt porozumienia” oraz nakręceniu kilkunastu teledysków na terenie całego kraju.


Tagi


Polecane

Share This