Wiemy ile kosztował pierścionek zaręczynowy Megan Fox. MGK: „Zrani ją, jeśli spróbuje go zdjąć”


2022.01.21

opublikował:

Wiemy ile kosztował pierścionek zaręczynowy Megan Fox. MGK: „Zrani ją, jeśli spróbuje go zdjąć”

W połowie stycznia Megan Fox i Machine Gun Kelly ogłosili na swoich social mediach, że są zaręczeni. Raper napisał, że porosił Megan o rękę, pod tym samym drzewem, pod którym się w sobie zakochali. Przyznał także, że pierścionek, który wręczył swojej wybrance zaprojektował wraz ze znanym jubilerem Stephenem Websterem.

Webster powiedział Vogue, że uderzył go romantyzm Bakera.

– Chciał czegoś całkowicie oryginalnego i znaczącego zarówno dla Megan, jak i dla niego. Podzielił się ze mną dużą ilością wiedzy w niemal lirycznej formie. Użyłem tego do stworzenia dwóch pierścieni, które stają się jednym. To prawdopodobnie najbardziej romantyczna historia, z którą musiałem pracować – stwierdził jubiler.

Colson stworzył pierścionek dla Megan z dwóch kamieni – szmaragdu, który ma być kamieniem urodzenia aktorki i diamentu, który jest kamieniem urodzenia rapera.

Megan w opisie filmu, w którym widzimy jak MGK prosi ją o rękę, napisała:

– W lipcu 2020 r. siedzieliśmy pod tym figowcem poprosiliśmy o magię. Nie zdawaliśmy sobie sprawy z bólu, z jakim przyjdzie nam się zmierzyć w tak krótkim, szaleńczym okresie czasu. Nieświadomi pracy i wyrzeczeń, jakich wymagałby od nas związek, ale odurzeni miłością. I karmą. W jakiś sposób półtora roku później, przechodząc razem przez piekło i śmiejąc się więcej, niż kiedykolwiek sobie wyobrażałam, poprosił mnie o rękę. I tak jak w każdym życiu przed tym i jak w każdym, które nastąpi po nim, powiedziałem tak. …a potem piliśmy swoją nawzajem krew.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Megan Fox (@meganfox)

W udzielonym właśnie wywiadzie dla Vogue, Machine Gun Kelly przyznał, że para opublikowała film z zaręczyn, żebym kontrolować narrację wokół swojego związku. Muzyk przyznał także, że sami nagrali materiały, które opublikowane były później w sieci.

– Nagrałem to na moim telefonie komórkowym. I to nie było tak, że mieliśmy fotografów czy coś takiego takiego. Telefon, który nagrywał zaręczyny opart był o kubek – mówi raper.

Co ciekawe MKG ujawnił podczas wywiadu, że pierścionek warty 75 tysięcy dolarów ma kolce…

– Jeśli Megan spróbuje go zdjąć, to ją to zaboli – stwierdził. I dodał: – Miłość jest bólem.

Przypomnijmy, że para poznała się na planie filmu „Midnight In The Switchgrass”, w którym występują również Bruce Willis i Emile Hirsch. W 2020 roku Fox pojawił się w teledyskach do „Bloody Valentine” i „Drunk Face” Kelly’ego.

Machine Gun Kelly zapowiedział na 2022 rok premiery dwóch nowych albumów.

Polecane

Share This