Wiemy, ile pieniędzy gwiazdy otrzymały za charytatywny występ w TVP


2022.03.03

opublikował:

Wiemy, ile pieniędzy gwiazdy otrzymały za charytatywny występ w TVP

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Ciąg dalszy afery o pieniądze po charytatywnym koncercie „Solidarni z Ukrainą”. Na scenie pojawili się m.in. Blue Cafe, Natasza Urbańska, Pectus, Viki Gabor, Maryla Rodowicz, Enej, Edyta Górniak i Justyna Steczkowska. Dwie ostatnie artystki wdały się w przepychankę w mediach społecznościowych o pieniądze.

Zaczęło się od tego, że Steczkowska zadeklarowała ze sceny, że przekaże swoje wynagrodzenie na rzecz potrzebujących, a Edyta Górniak w rozmowie z Super Expressem stwierdziła, że ona żadnych pieniędzy nie dostała. Steczkowska zarzuciła Górniak kłamstwo, a potem panie wymieniały się kąśliwymi wpisami w mediach społecznościowych, o których pisaliśmy tutaj.

Według informacji przekazanych przez serwis Pudelek, rację w sporze ma Justyna Steczkowska. Redakcja dotarła do kwot, które wypłacono artystom za uczestnictwo w wydarzeniu. Okazuje się, że za darmo na koncercie „Solidarni z Ukrainą” wystąpiła jedynie jedna gwiazda.

Za darmo wystąpił tylko zespół Enej. Górniak dostała pieniądze, tak jak wszyscy pozostali. Ona miała jedną z najwyższych stawek w rozdaniu – 20 tysięcy. Justyna Steczkowska 12 tysięcy. Natasza Urbańska znacznie mniej – cytuje swojego informatora Pudelek.

Polecane

Share This