Wiemy kto zastąpi Popka w starciu z Kizo na FAME MMA 9


2021.03.03

opublikował:

Wiemy kto zastąpi Popka w starciu z Kizo na FAME MMA 9

Przypomnijmy, że Popek musiał wycofać się z sobotniej walki z Kizo z powodu kontuzji. Raper złamał rękę i musi poddać się operacji. Dzisiaj Kizo przyznał, że do stał od włodarzy FAME MMA listę zawodników z którymi mógłby zawalczyć w sobotę.

Jest kilka nazwisk, którymi jestem zainteresowany. I teraz tak, ponieważ jestem świetnie przygotowany pod przeciwnika jakim jest Popek, ta walka się nie odbędzie, to cały mój game plan idzie się jeb*ć, dostałem propozycję od FAME MMA, że sam mogę sobie wybrać przeciwnika z pewnej listy i mogę zmienić formułę walki. Prawdopodobnie formuła zostanie zmieniona – i ci którzy wiedzą jak trenuję pewnie wiedzą na jaką formułę zmienię tę walkę, co powinno zaowocować tym, że walka będzie dynamiczna i bardziej efektowna. Miejmy nadzieję, że jutro (czyli dziś przyp. redakcja) wszystko zostanie ogłoszone i idę o swoje.

Na koniec jeszcze tylko kilka słów do tych szmat, co zaraz będą pisały, że zmieniam formułę, że się obsrałem, że tak nie wolno – słuchajcie skoro dostałem taką możliwość – zmiany formuły, to oczywiście, że wybieram to, w czym czuję się najmocniejszy. Ale to tylko dlatego, że zostały trzy dni do gali. Ja nie mam czasu się teraz przygotować pod kogoś nowego w pełnej formule lub innej niż ta, która odpowiada najbardziej mi. Dziękuję wszystkim, którzy nadal we mnie wierzą i będą mi kibicować – mówi Kizo.

Na Instagramie FAME MMA doslownie trzy minuty temu pojawiło się zdjęcie Araba z opisem – Siema Kizo, tu Arab. Tym samym poznaliśmy nowego przeciwnika członka chillwagonu w sobotniej walce wieczoru.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez FAME MMA (@famemmatv)

Polecane

Share This