Wiemy kto ze świata rapu zawlaczy na FAME MMA 6


2020.02.08

opublikował:

Wiemy kto ze świata rapu zawlaczy na FAME MMA 6

Od 17.45 trwa konferencja prasowa, która ma przybliżyć zawodników kolejnej gali MMA. W pierwszej części spotkania z prasą Wojtek Gola ogłosił, że na gali 28 marca w Częstochowie zawalczą osoby związanie ze środowskiem rapowym. Potwierdziły się plotki na temat walki Kubańczyka i L Pro. W oktagonie pojawią się także Cypis i Qubik. Mają oni za sobą już „bitwę na kawałki”. Poniżej możecie posłuchać dissów, które panowie nagrywali na siebie.

 

Nie jest tajemnicą, że w damskim pojedynku wieczoru zobaczymy Kamilę „Zusje” Smogulecką występującą kiedyś w klipach Donatana pod pseudonimem Luxuria.  Warto wspomnieć, że Zusje kilka miesięcy temu rozpoczęła solową karierę muzyczną. Dziś do sieci trafił jej najnowszy singiel, zatytułowany „Podziemie”. Kamila zawalczy z Martą Linkiewicz, którą niektórzy także mają prawo kojarzyć ze środowiskiem muzycznym…

Konferencja Fame MMA nadal trwa. Jest dośc nerwowo. Jeśli macie ochotę na żywo posłuchać różnego rodzaju wyzwiska i gróźb,  możecie kliknąć w poniższy player. Oczywiście na własną odpowiedzialność:-)

Polecane

Share This