Wieści od Sokoła i Marysi Starosty


2011.12.27

opublikował:

Wieści od Sokoła i Marysi Starosty

Z ostatnich wpisów Sokoła i Marysi Starosty na Facebooku można dowiedzieć się, jakie duet ma plany na najbliższe tygodnie i miesiące.

Przede wszystkim już w połowie stycznia rusza druga część trasy promującej tegoroczny album „Czysta brudna prawda”. Jakie miasta obejmie tournee? O tym dowiemy się już niedługo.

Również w styczniu powinien pojawić się klip do utworu „Myśl pozytywnie”. Jak czytamy na Facebooku, jego autorami będą Kuba Łubaniewski, Wal&Gura i Kuba Żulczyk.

Z FB możemy się także dowiedzieć, że Marysia Starosta zarejestrowała utwór z VNM-em. Zacytujmy ten wpis w całości:

„to co nagraliśmy z Vnm-em jest piękne….. cały czas tego słucham, jego tekst jest wręcz mistrzowski, bit jest bardzo, ale to bardzo dobry…. udało nam sie dokładnie oddać klimat czjącego sie gdzieś uczucia:) Sokoł powiedził, ze mamy jego błogosławieństwo i kozacki utwór to jest. NIE MOGE SIE DOCZEKAĆ kiedy go usłyszycie. Jaram sie nim tak, jak wtedy gdy o 3 w nocy nagraliśmy ” Mirka” a Kebs zrobił swoją cudowną solówkę…. kocham muzyke, kocham, ze moge śpiewac, kocham, że moge nagrywać z takimi ludzmi…. i czekam na Waszą opinię….”

Na Prosto.pl można także zamówić winyl „Czysta brudna prawda”. Szczegóły na Prosto.pl. Przedsprzedaż trwa do 3 stycznia.

Wieści od Sokoła i Marysi Starosty

Na stronie Prosto pojawiły się właśnie koszulki z hasłami zaczerpniętymi z albumu Sokoła i Marysi Starosty, „Czysta Brudna Prawda”. Mamy więc „wdech i kurwa wydech”, „za mało masz a za dużo chcesz dać”, „wartości wypisane w sercu miej nie na koszulkach”, „świat dokoła jest jak makowe pole narkotyczna łąka” i „jak jebnie Ciechocinka nie będzie”. Każda z nich w wersji męskiej i damskiej.

Ponadto na Facebooku duetu pojawił się następujący wpis:

Już za 12 dni powinna odbyć się premiera klipu do kawałka << Reset >>„.

Przypomnijmy to nagranie:

Popularne newsy

Polecane

Share This