Wieści z obozu Metalliki


2010.01.30

opublikował:

Wieści z obozu Metalliki

Jakiś czas temu informowaliśmy, że zespół Metallica szuka fanki. Dziewczyna zaginęła po ich koncercie 17 października w miejscowości Charlottesvillle w stanie Wirginia. Zespół wyznaczył nawet nagrodę w wysokości 50 tys. dolarów w zamian za informacje o miejscu pobytu 20 – letniej fanki. Na miejscu znaleziono tylko porzuconą torebkę i telefon komórkowy. Rodzice zaginionej z kolei wyznaczyli 100 tys. dolarów za pomoc w odnalezieniu córki. Po kilku miesiącach poszukiwań odnaleziono dziewczynę. Został z niej tylko szkielet.

Szczątki studentki znaleziono zakopane w lesie na terenie farmy w Wirginii. Policja  potwierdziła, że są to zwłoki zaginionej dziewczyny na podstawie notatek dentystycznych.

Nie są jeszcze znane okoliczności zbrodni.

Z kolei wielkie zamieszki wybuchły na koncercie Metalliki w Chile na początku tego tygodnia. Zostało aresztowanych 120 osób.

Na występ przybyło 50 000 publiczności. Bardzo liczna grupa ludzi przyjechała na koncert bez biletu i zaczęła szturmować wejście na koncert. Wezwano Żandarmerię Wojskową. Większość aresztowań dotyczyła wandalizmu, posiadania narkotyków oraz picia w miejscach publicznych.

W zamieszkach został ranny jeden z policjantów.

Polecane

Share This