Will Smith zazdrosny o związek swojej żony z Tupackiem


2020.01.15

opublikował:

Will Smith zazdrosny o związek swojej żony z Tupackiem

Podczas wywiadu związanego z premierą filmu „Bad Boys 3”, Will Smith został zapytany o związek swojej żony z Tupackiem.

– Nie byłem sobie w stanie z tym poradzić. Czułem się bardzo niepewnie z tym, że zanim Jada poznała mnie, była z legendą. Byłem kure*sko zazdrosny. Oni razem dorastali ale nigdy między nimi nic nie było. Dopóki nie osiągneli odpowiedniego wieku. Wiecie, on był ideałem, a ona zaczęła być akurat z Fresh Princem – powiedział Will.

Jada podobno dążyła do tego, żeby panowie się poznali i polubili, ale oni nigdy nie byli do tego skłonni. Jak przyznał Will, jest to jedna z tych rzeczy, których po latach żałuje.

– Byliśmy kilka razy w tym samym pomieszczeniu. Ale ani ja nie zamierzałem rozmawiać z nim, ani on nie zamierzał dążyć do rozmowy ze mną. Ja byłem lightowym raperem z Philladephii a to był Tupac. Po prostu nie byłem na tyle pewnym siebie facetem, żeby go zaakceptować – stwierdził Will.

Jada i Tupack razem studiowali w The Baltimore School For The Arts. Will poznał Jadę, na planie kultowego serialu „Fresh Prince Of Bel-Air” w 1994 roku. Tupack zginął w 1996 roku. Rok późnij Jada i Will zostali małżeństwem.

Polecane

Share This