Wilson Square przed Roxette


2011.06.08

opublikował:

Wilson Square przed Roxette

Przypominamy, że Roxette wystąpi w Polsce 19 czerwca na Torwarze w Warszawie.Ostatnie bilety na warszawski koncert Roxette w cenach 121 zł, 154 zł i 679 zł (VIP) dostępne są w sprzedaży na LiveNation.pl i w bileteriach na terenie całego kraju.

***

Wilson Square:

Historię zespołu wyznacza muzyczna i osobista przyjaźń Piotrka Kazimierczuka i Bartka Rzeczyckiego – kolegów ze szkoły muzycznej. Ich kilkuletnia, niezobowiązująca zabawa w granie rock’n’rolla przerodziła się w coś poważnego w 2008 roku. Postanowili, że od tej pory – w hołdzie dla miejsca, przy którym się wychowali – nazywać się będą Wilson Square, a line-up uzupełnili basista Paweł Grudniak i perkusista Tomek Mądzielewski. To właśnie ten moment nadał zespołowi ostateczny kształt.

Podrasowane Wilson Square szybko przystąpiło do działania, z wdziękiem pokonując kolejne przeszkody. Ich debiutancki album „Ghosts Behind the Curtain”, który ukazał się nakładem Mystic Production, to swoiste „The Best Of” Wilson Square – esencja kilku lat pracy, podczas których uczyli się pisać, aranżować i grać piosenki.

Polecane

Share This