Wini bezlitośnie wyjaśnia prankstera udającego, że bije kobietę

Miejmy nadzieję, że reakcja Winiego ostudzi zapały prankstera.


2021.11.18

opublikował:

Wini bezlitośnie wyjaśnia prankstera udającego, że bije kobietę

fot. P. Tarasewicz

Kontrowersji na YouTube nigdy dość. Na platformie funkcjonuje kanał PRAWDZIWA DYNAMIKA INTERAKCJI, którego właściciel Mr.pm publikuje budzące sporo kontrowersji pranki. W najnowszym wciela się w rolę agresora, bijącego kobietę w miejscu publicznym. W nagraniu wykorzystano manekina, a całe wideo miało za zadanie ukazać reakcje przechodniów. Pech youtube’owego asa chciał, że jedną z osób, które zatrzymały się na widok sceny bicia kobiety, był Wini. Raper początkowo zwrócił „parze” uwagę, potem zapytał, czy dziewczyna chce, żeby jej pomóc, a kiedy zorientował się, że to manekin, wypuścił soczystą wiązankę pod adresem prankstera.

Co ty odpier***asz? Co to jest do k***y nędzy? Czemu odpier***asz takie gówno? Jakiś frajerski prank? – zaczyna Wini, a potem się rozkręca, zapowiadając na wizji, że jeśli jego wypowiedź zostanie wykorzystana w materiale, pójdzie z tym do sądu. Zobaczcie poniższe wideo, Wini pojawia się na ekranie na wysokości 6:32.

I teraz uwaga – ważna rzecz. Co jest złego w tego typu pranku? To proste – przechadzasz się wieczorem i widzisz podobną sytuację. Reagujesz, bo nie godzisz się na przemoc. Nagle dowiadujesz się, że „luz, to tylko taki żart”, więc czujesz, że ktoś cię oszukuje i kiedy następnym razem zobaczysz podobną sytuację, nie zareagujesz. Problem w tym, że właśnie następnym razem może się okazać, że jesteś świadkiem prawdziwej przemocy.

Polecane

Share This