Wini: „Chcę hit jak chillwagon, być unikalny jak PRO8L3M”


2021.02.20

opublikował:

Wini: „Chcę hit jak chillwagon, być unikalny jak PRO8L3M”

fot. P. Tarasewicz

Pod koniec ubiegłego roku Wini podzielił się ze światem nowym albumem zatytułowanym „Zmienić się albo zdechnąć próbując”. Dziś artysta publikuje nowe promującego krążek wideo zrealizowane do piosenki „Banger jak Kizo”. Utwór jest owocem współpracy Winiego z Mopsem oraz DJ-em Pete’em.

„Chcę mieć benger jak Kizo, apartament w Sopocie / Łańcuch z zębów hejterów, złoty bejsbol w gablocie / Chcę hit jak Chillwagon, być unikalny jak PRO8L3M / Tylko mniej dołujący albo wręcz znacznie mocniej / Chcę złoty kajdan ze złotą rybką, co spełnia życzenia / Gdyby o czwartej w nocy zachciało mi się jedzenia / I mam na dzień dobry jeszcze jedno życzenie / Żeby wszyscy zesrali się na moje skinienie” – nawija w pierwszej zwrotce Wini.

Na „Zmienić się albo zdechnąć próbując” obok Mopsa Winiego wokalnie wspierają m.in. Kayah, VNM i Justyna Świtońska. Wydawnictwa można posłuchać w serwisach streamingowych.

Sprawdź także: Wini wciela się rolę policjanta i odtwarza kontrowersyjną scenę ze „Złego porucznika”

Jeszcze przed premierą płyty Wini zawitał do naszej redakcji, by spotkać się z Proceente w jego autorskim podcaście Proceente Feat. Szef Stoprocent był pierwszym gościem programu Michała. Jak Wini widzi szanse na zakończenie konfliktu z Remikiem? Czy to w ogóle możliwe? Co sądzi o Fame MMA? Dlaczego pewna część środowiska hip-hopowego przestała odbierać o niego telefon? Co dalej z marką Stoprocent? To tylko kilka spośród tematów poruszonych w rozmowie Proceente z Winim.

Polecane


Share This