Wini o Eldo: „Gardzi moim programem”


2021.06.14

opublikował:

Wini o Eldo: „Gardzi moim programem”

fot. P. Tarasewicz

W ostatnich tygodniach w sieci obserwowaliśmy wymianę uprzejmości na linii Eldo – Wini. Warszawski weteran zaczepił szczecinianina, wbijając przy tym szpilę organizatorom Lech Polish Hip-Hop Awards. – Wini prowadzący galę wręczenia nagród muzycznych, to mniej więcej tak, jakby galę „sportowiec roku” prowadził Najman… – skomentował Eldoka, przeoczając fakt, że Wini nie będzie prowadził gali, ale wspiera ją promocyjnie m.in. występując w towarzyszącym wydarzeniu serialu.

Wini w odpowiedzi zaproponował Eldoce rozmowę przed kamerą.

Zrozumiałem to jako taką uszczypliwość w moją stronę, że jestem beznadziejny jako raper. Tak mi się zrobiło troszkę przykro na końcu serduszka, bo wiadomo, że każdy chce być chwalony i takie uszczypliwości małą przykrość sprawią, ale trzeba przyjąć krytykę. Ja bardzo chętnie się umówię z tobą Eldo, żebyśmy sobie porozmawiali o hip-hopie i w ogóle o twojej muzyce. Odezwę się do ciebie – będę teraz w kolejnym tygodniu w Warszawie – może znajdziesz czas żeby się spotkać i porozmawiać. Zawsze od mądrzejszego się fajnie czegoś nauczyć – oczywiście mówię tutaj o tobie jako o tym mądrzejszym. Tak więc jeśli znajdziesz czas, to ja się chętnie z tobą umówię i sobie porozmawiamy. Jeśli nie znajdziesz lub nie będziesz miał na to ochoty, to oczywiście też to zrozumiem, zakładam, że jesteś zajętym człowiekiem, masz wiele innych ciekawych rzeczy do roboty. Ale może będziesz tak sympatyczny i będziesz miał dobry dzień i będziesz chciał porozmawiać z Winim – mówił niedawno szef Stopro.

Sprawdź także: „Jaki kraj taka Nicki Minaj” – WdoWA, Ryfa Ri i Rena cytują hejterskie komentarze w nowym singlu

Niestety, dziś wiemy już, że do spotkania nie dojdzie. Wini pozbawił fanów nadziei w nowym odcinku vloga „Zdaniem Winiego”, w którym mówi o nieudanej próbie zaproszenia Eldo.

Eldoka nie zaszczyci nas swoją obecnością, ponieważ nie było go w Warszawie, ale nawet gdyby był, to i tak by do mnie nie przyszedł. Bo nie, podejrzewam, bo gardzi moim programem. Szkoda, trudno. Nie będziemy mieli okazji porozmawiać, powymieniać się naszymi opiniami. Trudno, będą inni, fajni rozmówcy – podsumował sytuację Wini,

Polecane

Share This