Wini o politykach: Korwin – błazen, Miller – cham, Palikot – Pajac


2014.05.09

opublikował:

Wini o politykach: Korwin – błazen, Miller – cham, Palikot – Pajac

W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o spotach PiS-u wyświetlających się przed klipami na ProstoTV. Podobnie rzecz ma się w przypadku klipów publikowanych na kanale Stoprocent. Ostatnio Sokół gdzieś pisał, że przed klipami Prosto pokazują reklamy PISu. Otóż okazało się partia Kaczyńskiego również „jara się” muzą od Stopro. Nie wiem czy to dobrze czy źle. Apeluję żebyście oglądali reklamy do końca, bo mam z tego hajs. A głosujcie na kogo chcecie. Tak właściwie to ciężko z wyborem. Odradzam wszystkim tego pajaca Palikota i jego bandę komuchów super nowych kumpli – mam nadzieję, że młodzież nie będzie się nabierać na ich pseudo luzactwo – napisał na swoim fanpage`u Wini.

{Diil}

Janusz Palikot nie jest jedynym politykiem, o którym szef Stoprocent ma nie najlepsze zdanie. O Leszku Millerze Wini pisze w następujący sposób: Na majówkę zwariowałem jak zobaczyłem plakat Millera z hasłem „#pokolenie Uni Europejskiej” czyli cham Miller chciałby, żeby go kojarzono jako kogoś kto wprowadził nasz kraj do unii. Ja tam go pamiętam jako zdrajcę trzymającego z ruskim okupantem, który to robił wszystko, żeby Polska nie zmieniła systemu.

Jeśli chodzi o Korwina w polityce, to kolejny błazen – Janusz Korwin-Mikke to następny polityk, który nie ma co liczyć na głos Winiego. Coś jakbym ja się chciał za to zabrać. Lubię gadać głupoty i patrzeć jak ludzie się tym wielce przejmują i on lubi chyba to samo. Uważam że hip hop jest idealną platformą do takich działań, ale polityka to jednak coś poważnego i przydali by się w niej poważni ludzie co nie oznacza, że bez poczucia humoru – pisze o polityku szef Stoprocent. Jak byłem młody też go propsowałem bo zawsze ma jakieś błyskotliwe gagi. Natomiast czym jestem starszy, nie wierzę, żeby ten facet mógł zrobić cokolwiek dobrego dla Polski.

{sklep-cgm}

Tagi


Polecane

Share This